reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Piąteczko bo ja w kontynuacji mojego diabelskiego planu ;-);-);-) naściemniam p.doktor :-) a przy okazji zapytam o jajeczka he he.

Justynko oj ty biedulko sie nameczysz. Zdrówka życze !!!!!!!!!!!!

Aniu gratuluje córci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dzień dobry :-)

Ilonko nooo nie Pawełek jeszcze tam siedzi ????co za uparciuch :-D:-D:-D
Losiczko to uda Ci sie wizyta hihihi :-);-) a pozniej do Boju heheheheh

Katy jestem jestem iii bede nie tak bardzo czesto ale obiecuję juz nie znikać ;) :tak::tak::tak:

Kciukaski za Tetę

Aneczko
nooo Mała wreszcie oficjalnie potwierdzona super

Piąteczko ....tulaski wredna @ grrrrrr
Rozia ja dzis trzymam kciukaski za badano :tak::tak::tak::tak:


a mnie dzis pobolewa brzuchal znowu ....no a jutro wizyta i mam nadzieję ze coś madrego ten lekarz powie ;-)
 
hej kochane!

dzisiaj moge w końcu oddychać i od razu inaczej się czuję

ania gratuluję już oficjalnie córeczki

małami &&&&&&&&&&&&& za wizyte u lekarza i samych dobrych wiadomości

roza dziewczyny maja rację. pewnie prolaktyna namieszała. sprawdz wynik i do gina. to pewnie winna całego zamieszania w twoim cyklu i braku fasolki. ale leki szybko sobie poradzą

rozia &&&&&&&&&& za amnio. daj znać jak po się czujesz

ilonka no masz ci los. myślałam że juz cie wzięło na dobre. jutro masz urodzinki to pewnie prezent jutro wyskoczy

losiczko
ale bestyja z ciebie. jak ci sie udało na NFZ wcisnąć tak szybko. powodzenia więc na wizycie

karola wyrzuc te stare szmaty. a te nowe tak fajnie się prasuje i układa. ja juz zapełniłam prawie cała komode
 
no nareszcie w domu ta olimpiada mnie dobije :(

ale koniec z marudzeniem :)) dziewczynki bardzo wam dziękuję za kciuki i gratulacje :tak::tak:
teraz oficjalnie już Ilonko możesz zaznaczyć w tabelce moją niunie :) ależ ja się cieszę że Lily jest cała i zdrowa za jakąś chwilkę wstawie zdjęcia moich dzisiejszych zakupów dla malutkiej :) w ten sposób przekażę Piotrusiowi wiadomość
 
Hej dziewczynki :-)

Ja tylko wpadam na chwilę,żeby zdać relację, a później muszę się zdrzemnąć, bo padam...
Badanie ok, więcej strachu było niż wszystkiego :-) Dzidziuś był bardzo grzeczny, bo na początku się wierciło to moje dziecię, ale jak pan doktor wbił igłę (mega długaśną ), to Maleństwo zamarło i bez problemu pozwoliło pobrać płyn :-):-):-) A ponieważ dziecię z jednej strony wypchnęło dupkę, to poprosiłam o sprawdzenie płci i nadal jest dziewczynką :-):-):-) Wyniki mają być za 2 tyg i 2 dni, także teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość... Plusem jest to,że jak już będzie wynik, to zadzwonią :-):-):-)

No i to tyle na teraz... Sorki,że tylko o sobie, ale od 5 nie śpię, bo mój m dostał wtedy sms'a od kolegi ( kto o takich godzinach kontaktuję się z ludźmi ?! ),więc teraz padam... Będę później :-) Może ilonka już będzie wtedy na porodówce :-)
 
ciężarówki kochane czy to normalne na tym etapie ciąży że maluch mało się rusza? za to wypina sie niemiłosiernie. czasem aż boli i brzuch przybiera różne kształty. co chwile w innym miejscu jakieś zgrubienie
 
Agnes najważniejsze że sie rusza . Wypinanie to tez ruch moze ćwiczy pilates :-):-):-)

A co do wizyty to moja pani doktor takie ma terminy tzn dzwonie okolo tyg przed i sie zapisuje. Oby ta wizyta nie okazała sie porazka i beksą jak sie okaze ze jajeczek niet :-(
 
już jestem,

Agnes wydaje mi się że powodów do zmartwień nie masz, Maja też lubiła się "powyciągać:-)

Rozia no to super!!! maleństwo spisało się:-)

Losiczko
będzie dobrze kochanie!!!:-D

a moje wyniki porażka.... nic dziwnego że w ciąże zajść nie mogę:wściekła/y::wściekła/y: jestem tak wściekła na poją byłą psełdo ginekolog że szok:wściekła/y::wściekła/y: pół roku tylko "proszę czekać"!!!!!!:wściekła/y:

Przepraszam dziewczynki za te wykrzykniki ale po prostu zaraz wybuchnę:-:)no:
 
losiczko to masz szczęście że takie krótkie terminy. spokojnie kochana będzie jajeczko jak malowane i będą staranka. ~~~~~~~~~~~~~~~~

roza skoro masz wyniki to wiesz na czym stoisz. zmieniaj gina na takiego który ci pomoże a nie będzie kazał tylko czekać. leki szybko ci pomogą. a co teraz badałaś?
 
reklama
agnes znam ten ból- ale jak się rusza to oki

rozia super, że tak ładnie poszło i &&&&&&&&&&& za wynik

roza konowałów nie brakuje- ale teraz już będzie dobrze

losiczka z pewnością są
 
Do góry