reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Nooo jejciu wreszcie nadrobiłam...

ja dziś trochę zła na siebie, bo wczoraj zaliczyliśmy akcje łóżkowe i rano jak mierzyłam tempkę, na termometrze pojawiło się brązowawe plamienie..
najadłam się strachu, na szczęście potem i teraz cisza... więc mam nadzieję że wszystko ok, ale już zapowiedziałam D że pościmy, do czasu aż uzyskam pozwolenie od gin..

Dzięki za miłe słowa o moim tanecznym prezesie

Z objawów...u mnie senność, niemoc, bolące piersi, zaczęła się wrażliwość na zapachy...i ... jestem ZAPOMINALSKA, normalnie jakby mi się momentami mózg wyłączał:rofl2:
w sobotę...gadam z przyjaciółką z tel D, miałam jej ze sklepu moich rodziców zwinąć pantofle, gadam gadam, biorę pantofle i ruszamy do nich. W aucie D prosi o swój tel, a ja ..ZONK "czemu miałabym mieć twój tel?" D przypomniał że z niego gadałam...no i żarówka się zaświeciła, wróciliśmy do sklepu i oczywiście tel na ladzie leżał..

Dziama ŁAŁ super komplet zrobiłaś, jak z Rybką wszystko będzie ok i jak ujawni kim jest...to chętnie taki komplecik zamówię u Ciebie Artystko Ty nasza :-)
Piąteczka &&&&&& za boboseksy ;)
ja słyszałam że ciało czasem robi dwa podejścia do owulacji w jednym cyklu...ale faktycznie jakieś marchiwum X z tymi testami
Asiczka Kciuki zaciśnięte :)
Łosiczka Tulę i podaję rękę żeby wyciągnąć z dolinki
u mnie też tempka w domu oszałamiająca...a mnie wczoraj zimno było:eek:
Kciuki za wizytę i udane boboseksy :)
Rozia grzeczna niunia :) trzymam kciuki za wyniki i niech te dwa tygodnie szybko zlecą
Ania patrzę na ten twój suwaczek i tak już bym chciała zobaczyć moją Rybkę, żeby była duża, zdrowa...tak to jest, najpierw stresy w związku ze staraniem się, potem stresy z maluchem w brzuchu...never ending story..
Gratuluję CÓRCI !!!! :D
Katy Zdrówka, za Tatę trzymam nieustannie kciuki
Ciuszek śliczny usyłaś :D BRAWO Zdolniacho :D
Kciuki za starania &&&&&&&&&&&&&& ;)
Jane czyżbyś Ty też dziś pierwszy raz w pracy po urlopie?:-p
Kciuki trzymam, dołączaj.... :)
Ilona Pawełku czekamy!!!!!
Śliczny komplecik dla małego dorwałaś:-)
i jeszcze proszę jak będziesz miała chwile o uzupełnienie w tabelce-ostatnia @ 23.06 i wizyta 01.06
Karolina przygotowania widzę pełną parą :D
co to za akcja z tymi ciuchami? bo pewnie to było jak byłam na urlopie i nie doczytałam...
Katrina niech cię morze czerwone nie zalewa, księciunia ucałuj ;)
Werka przykro mi, może to była ciąża biochemiczna?
Jak testy się nie zmieniały, to znaczy że przyrostu hcg nie było..niestety ciąża się nie utrzyma bez tego, coś musiało być nie tak. Ale przyjdzie kolejny cykl i starania i trzymam kciuki żeby maluch u was zagościł
Marysia niebawem będziesz tulić skarbeczka :) Kciuki za wyjaśnienie sparw i polepszenie!!!
Joanna Witam :D
Roszpunka tak tak, czekaj spokojnie, a Maksiu niebawem opuści dotychczasowe gniazdko na pewno :D
Małami &&&&&&& za jutrzejszą wizytę ;)
Roza Matko...można się serio w%#&*ć ale ciiii...oddychamy spokojnie, całe szczęście pożegnałaś się już z tamtą pseudolekarką...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boże dziewczyny ręce opadają!!!

Agnes prolaktynę, tsh i ft4

Moje wynili PRL 298,2 a po obciążeniu 4389 normy to 127 - 637
tsh 3,74 przy normie 0,27 - 4,2 uważam że za wysoko aby w ciążę zajść:-(
ft4 18,02 gdzie norma 12 - 22 chyba też za wysoko buu
 
no roza nie załamuj się. poszukaj jakiegoś dobrego endokrynologa. jeśli chodzi o tsh to mogłoby byc mniejsze przy starankach. mi lekarka mówiła ze powinno być w okolicach 1-1,5. ale leki szybko mi to ustabilizowały. z prolaktyna lekarz sobie tez poradzi. szukaj lekarz a będzie ok
 
Roza zdecydowanie musisz iść do endokrynologa są tez ginekolodzy endo tak postaraj sie takiego poszukać ja tez w PL chodziłam do takiego
 
Roza, no to już jasne skąd te dziwne cykle i te wycieki z piersi. Musisz znaleźć lekarza dobrego, nie masz wyjścia.

Moja koleżanka nawet nie myśli o starankach, ale trafiła na lekarza który zrobił jej badania hormonów i się okazało, że ma prolaktynę bardzo wysoką. Już chyba od roku ją zbija, ma jakieś mega drogie tabletki. W Czechach są na szczęście o 3/4 ceny tańsze. No ale przynajmniej lekarz trzyma rękę na pulsie, a nie jak inne konowały, byle tylko szybciej pozbyć się pacjentki z gabinetu. :wściekła/y:
 
roza zdecydowanie szukaj endokrynologa. lub tak jak pisze ania ginekologa-endokrynologa. sam ginekolog to nie wiele ci pomoże. ja bym zaczęła od endo. oni najlepiej znaja się na hormonach. ja już po pół roku miałam unormowane lakami. i udało się zaciążyć. tak więc znajdz specjalistę a poradzi sobie z hormonami i szybko ujrzysz II krechy
 
Roza_ napewno są tacy lekarze....ja tez zmieniam bo ...brak słów i tylko mowią probowac ,próbowac kuźwa!!!

Losiczko jak to jajeczek nie ma co Ty wymyslasz!!!!:wściekła/y:

a mnie bolo brzuchal...............jakis taki ciężki jest kurka,a ginek jutro o 19.30 już nie moge sie doczekać :cool:
 
reklama
Hej
Roza a w ciązy czasem nie ma podwyższonej prolaktyny?
Losiczko w rossmanie są testy na menopauzę. Miałam sobie kupić by sprawdzić czy daleko mi do niej ale nie zdążyłam.
 
Do góry