reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
ania ciuszki poprostu przesłodkie-mnie sie zwlaszcza podoba ten krowkowy ciuszek:)) rewelacja:)))

małami przekaz ilonce pozdrowienia i nasze zacisniete kciukaski zeby wkoncu Pawełek sie zdecydowal wyjsc z cieplego maminnego gniazdka:;-)
 
Hehehe Asiczka ona ma zajrzec tu do nas później hehehe ,bo teraz zajęta męzulkiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D Pawełek za nic w swiecie sie nie chce pojawić hihihi ,pewnie prezent jutro na urodziny jej zrobi :tak::tak::tak::tak::tak:
 
a mnie dziewczyny zaraziły tym Misiowym kombinezonikiem i jak zobaczyłam to kupiłam :p z tyłu ma ogonek bardzo słodki jest a tak jak mówię to dopiero początek moich zakupów jeszcze nie będę szaleć ale jesli coś mi się spodoba to kupię ;) zapakowałam już te ubranka w torbę z kartką It is a girl :D:D::D i dam Piotrusiowi jak wejdzie do domu :):tak: bo kurcze jak zaszłam w ciążę to nie miałam jak kupić bucików żeby mu tę wiadomość oznajmić więc teraz chociaż mogę się wykazać
dzwoni od rana i pyta a ja milczę :p:p:p:phihihihih nawet kolegę nasłał na mnie :cool:ale ja twarda jezdem



EDIT
Marta ty to normalnie jasnowidz jesteś ciebie to chyba trzeba się bać u mnie też miałaś rację :)
 
ania - ciuszki śliczne kombinezonik super..
a tu widze jakiś temat menopauzy :szok:..nie za szybko ??
ja dopiero od rana z kuchni wyszłam:wściekła/y:, ale ciasta i jedzonka porobiłam..a co tam:-) i nie mam już siły..
i jakoś brzuch mnie pobolewa więc raczej @ ,,przypełznie,,:szok:
 
reklama
jestem :-)

Roza ale teraz przynajmniej wiesz z czym walczysz, a nie tak w ciemno... Gdybyś nie zrobiła badań, to byś tak mogła jeszcze się starać i starać, a teraz znajdziesz lekarza, wyregulujecie co trzeba i pięknie zaskoczysz :-):-):-)

Martus czekam na tą Twoją wizytę :-):-):-)

Ania ciuszki boskie :-) Ja jeszcze myślę tak z miesiąc poczekam i też zacznę zakupowe szaleństwo :-) Chociaż muszę się przyznać, że raz w domu wybrałam się do lumpa i 3 bodziaki kupiłam :-) :-) :-)
 
Do góry