reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Ania ciuchy rozkoszne :D mnie też krówka powaliła na kolana:-D
a ty twarda bestyjka :p i dobrze, P będzie miał super niespodziankę :D
Ilona hihihi męczy mężula, &&&&&& za efekty ;)
Joanna no, brzuchol może boleć i na wstrętną czerwoną i na kochaną kruszynę ;) trzymam kciuki za kruszynę ;)
 
Ania, przesłodkie zakupki:-) Maksiu powinien już jutro mieć ten kombinezonik, w piątek kupowałam. A ty nowe ciuszki kupiłaś? Sukienusie śliczne:tak: Ciekawe czy ja kiedykolwiek będę takie kupować...;-)

Roza, powodzenia w poszukiwaniach. Obyś w końcu trafiła na jakiegoś porządnego.

Malami, a tobie powodzenia na wizycie. Nerwy biorą jak po roku staranek się słyszy żeby próbować:wściekła/y:

A mi znów się zaczyna parcie na szyjkę, ała:baffled:
 
Roszpunko tak to nowe rzeczy dzisiaj obleciałam H&M i Mother Care byłam też w Mamas & papas ale tam ceny powaliły i mnie :)))
 
witam dziewczyny! własnie wyszła ode mnie siostra z Mezem i z Olcia 2 letnia.
i zostalam sama w domku, Maz na nocke do pracy. a ja siedze i czytam jakies głupstwa moze znajdę na necie jakiś przypadek podobny co ja..ale z tego co czytam to chyba mialam ciąze biochemiczną. eh..
ale nie bede sie załamywała i bedziemy sie starać z Mezusiem dalej!:)) troszkę dzisiaj popłakałam, nadarłam sie a Mój Maz powiedzial ze bedziemy mieli i tak slodkie bobo nawet jakby to mialo byc in vitro ;)
Aniabuchowicz a ciuszki fajniusie, lubie takie sukienusie ;D
Joanna35 mam nadzieje ze to ciąża.. 3mam kciuki :))
 
reklama
Do góry