reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

asiczka kazdy cykl tak naprawde jest inny na swój sposób ...... moze masz 2 owulacje :-D :-p:-p
Aniu ojjjjjj tak, te kołyski plus piękna posciel to CUD MALINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na allegro patrzyłam takie cuda :tak: ślicznie to wygląda ........ ojjjjjjj ta Wasza córa to bedzie miec wszystko co najpiękniejsze......ja sie juz nie mogę doczekać kiedy zaczniesz pokazywać nam te slodkosci( czytaj ubranka) jakie bedziesz kupowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ilonko ja to się sobie dziwie że jeszcze nic nie kupiłam :-p ale jakoś powiedziałam sobie że mam czas to mam czas :) cały czas sobie powtarzam że jak pójdę na urlop 26 października wtedy to też zacznę macierzyński i dopiero wtedy zaczną się zakupy :)
za chwilkę zdjęcie na grupie tylko bardzo zła jakoś w sensie byle jakie bo sama zrobiłam a lustro mam za blisko :( schodów
 
Aniu bardzo ładnie wygladasz,,,,,,,,a brzusio śliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! długo kazałaś na niego czekać :-p:-p ja to sie aż dziwie ze nic nie kupiłaś.......u Was takie są boskie ciuszki dla dzieci.........!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-) nie to co u nas............niby ładne ale drogie jak cholera :-:)-( na nowe to sobie pozwoliłam ale półśpioszki w pepco za 7zł a tak to wszystko z lumpu ...
 
Jak mieszkałam w PL z moimi skarbami to też robiłam to samo :tak:nie ma się czego wstydzić taka rzeczywistość :( ale poza tym moje dzieci miały zawsze niepowtarzalne ciuchy i to je bardzo cieszyło
 
ja jak zwykle na chwile

aniu kolyska jest bardzo fajna ja mam teraz taka sama tylko kupowalam mathecare cena podobna roznica 20 funtow ale naprwde warto

ilonko nadal 2 w1 ojjj a u was takie upaly unas tez sie teraz zrobil upaly od wczoraj nie idzie wyrobic ale przynajmniej humor lepszy jak slonce swieci lozeczko cudne u mnie takicch nie ma uuuu
 
Justynko bardzo mi się spodobała ta kołyska :) a co do łóżeczek to popatrz na polski ebay bo często wysyłają do UK albo allegro a koszty przesyłki są śmieszne
a jak Nathaniel sie zachowuje?? grzeczny aniołek czy mały diabełek :D:D:D
 
Aniu - jak duże są te Twoje skarby? myślałam że to Twoja 1 ciąża
ciuszki dla dzieci sa masakrycznie drogie niestety :( ale w Pepco są fajoskie i cenowo też wporzo i w tesco można tez coś fajnego z F&F upolować ja to jeszcze dzieci nie mam a juz czasem szaleje z ciuchami dla dzieci siostry albo znajomych a co będzie jak będę mieć swoje :baffled:
 
Dziama moja historia jest bardzo skomplikowana :( w szczególności teraz nie chcę o tym mówić :( to bardzo ciężkie dla mnie bo nie widziałam już ich 7 lat syn ma 14 a córka 10 :-(
 
Przepraszam Aniu nie chciałam sprawić Ci przykrości tym pytaniem :( nie jestem z Wami od poczatku dlatego nie znam Waszych historii stąd pytanie.....przepraszam
 
reklama
Dziama nie przepraszaj bo nie ma za co napisałam ci że teraz nie chce o tym rozmawiać jak znajdę w sobie siłę to napisze ci na priv :* ja też nie chciałam cię urazić :*:*:*:*
 
Do góry