reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Witam dziewczynki. Dziś chyba pierwsza jestem.
Wczoraj wzięłam się za sprzątanie i tak mi zeszło do wieczora. A potem wylegiwałam się z m:happy:

Co do ubranek do chrztu to podobają mi się te koszule, a do tego jakieś ładne spodenki. Co do tych garniturków nie jestem przekonana. Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić niemowlę w kamizelce i kaszkiecie.:confused:

Miłego dnia wam życzę:-)
 
I ja witam Was gwiazdeczki :-D:-):-):-):-):-)
Piateczko a co to za smutki i dołeczki ?????????????????????? a sio z nimi ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katy jak tata sie czuje ????????????????????? Jest wieksza poprawa ???????????????????
Roszpunka wszystko kwestia gustu.........mnie sie strasznie podobają dzieciaczki w tych garniturkach ale to za drogi interes jak na jeden raz bo przeciez wiecej sie tego ubranka nie założy..... :baffled::baffled: ale zastanawiam sie nad tą koszulą i do tego fajne spodenki i było by chyba OK na chrzest....!!!!!!!!! ??????
Ja juz nie mam co w tym domu sprzątać....... i sie lenie i mnie szlak bierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co muszę to zgarnę po całym dniu szaleństw Jasia ale ogólnie w szafach półkach mam porobione wiec dupa mi do fotela juz przyrasta :baffled::crazy::crazy::crazy: Fajnie ze masz swojego przy sobie popołudniami..... :-)

Miłego dnia :-) :-):-):-):-)
 
ja sie tylko witam,uciekam przed @ ale mnie cholera dogania,niestety...za to wczoraj wreszcie mi szefowa potwierdziła wakacje,wiec od 5 sierpnia jestem wolna jak dzika świnia!!! ruszamy z mezem na Słowację,po drodze Zakopane,bo jeszcze nigdy nie byłam,potem pare dni u siostry pod Opolem na jeziorkami Turawskimi,wreszcie odpoczynek!!! a jak wróce zrelaksowana z zestawem testów owulacyjnych i nowym termometrem to może wreszcie pojawią sie te moje upragnione 2 kreseczki! zaglądnę wieczorem dziewczynki,zycze miłego dnia wracam do pracy!
 
Pamela a moze jeszcze nic straconego ??????????????? Ja tam do konca zawsze trzymam kciuki za Was..... zawsze jest nadzieja póki sie nie wpłynie na morze czerwone ........:tak: !!!!!!!!!!!!! Cieszę się ze urlop tak fajnie zaplanowany- wypoczniesz w koncu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Jane :-:)-:)-:)-:)-( miłego dnia :*
Gosiulek a jednak jutro ta wizyta ???????????????????????? Widzę ze korzystasz z pieknej pogody ????????????????? Mnie tez by sie przydało wstawić posciel .....;-)
To łóżeczko po jednej stronie ma wyjscie na suwak a po drugiej stronie kieszonke :-):-):-):-):-) :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry