reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

katy nie wiem co bede robic-zawsze sobie obiecuje ze bede lenichowac,a w rzeczywistosci posiedze godzinke dwie i wpadam w wir sprzatania,wymyslam sobie jakies przemeblowania hihi,teraz po remoncie i przygotowaniu pokoikow na przylot dzieci co chwile tam siedze cos dokladam,przestawiam
 
reklama
Hejka dziewczynki
już po pracy ufffff bo u nas od wczoraj zaczęły się upały nareszcie :tak:no nie Katy??
Katy wycieczka udana piękne widoki a ten budynek to zamek ??? gdzie w Londynie ??
a poza tym to co z naszą kawą ???????????????????????????????????

Pamela&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ilonko i Roszpunko kciuki za wasze rozwiązanie :) albo rozpakowanie jak kto woli
Losiczko :)))))) czekamy i się niecierpliwimy

łłoooo i tyle zapamiętałam przepraszam całą pominiętą resztę kobietek ale u mnie skleroza
życzę miłego popołudnia
 
Dziewczynki dziekuje za fluidki :-):-):-) Nic nie mowie :-pzeby zębodol nie uslyszal :-p ale jak okolo 10 rano wlozyla mi te lekarstwo to normalnie wiem ze wkoncu zyje:-) Oby juz ból nie wrocil :tak:

Pamelo szkoda ze tak daleko mieszkasz zaloze ze ta niby @ wpadnie ale za 9 miesiecy he he . Trzymam kciuki z calych sil za dwa dni mi je oddasz he he tzn kciuki
 
Katy super foteczki z wycieczki :-) pięknie tam macie !!!!!!!!!!!!! :tak: \
Aniu to juz niedługo i bedzie wolne..... juz bliźiutko !!! I tak ładnie sobie dajesz rade i pracujesz ...wiem ze musisz i podziwiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
losiczka ojj cieszę sie ze ból sobie poszedł .....i niech tak juz bedzie !!!!!!!!!!!!!!! :tak:
Pamela hihi a ja myslałam ze TY po przepiciu takie oczka miałaś :-D:hmm: :laugh2: a TY biedna po pracy wykonczona na imprezkę wybyłaś ........:-p
dziama patrzyłam ten przepis na ciacho i faaaajne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
Viola ale super ze Antoś tak pospał.......i TY sobie przynajmniej odpoczęłaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do ubranka to teraz są takie piękne garniturki ale kurcze 100zł trzeba dać....... a to na jeden raz to sie nie opyla niestety :-( szkoda bo dzieciaczki tak świetnie wyglądają,..........ale na szczęscie jest ciepło teraz takze ubierzesz fajnie lekko np w pajacyk i bedzie ok,. a bardzo za duży ten pajac ??????? Moze jednak bedzie dobrze ????????? Albo moze masz jakies ładniejsze spodenki i do tego np takie bodziaki * KOSZULOBODY * HIT !!! * RÓZNE KOLORY * R. 62 (2483948780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??????????????????????????????????

albo coś takiego ???????? CHRZEST UBRANKO-100%BAWEŁNA Z IMIENIEM-ROZ62,68,74 (2491691948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
CHRZEST UBRANKO-100%BAWEŁNA Z IMIENIEM-ROZ62,68,74 (2491691804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


P.s Wieloryb na grupie :-p:-p:-p:-p :-):-):-):-) focia robiona w zeszłym tygodniu .... a teraz mama coś mówi ze mam jeszcze niżej ten brzuch ..... sama juz nie wiem,

Na mnie oxytocyna działa po minucie wiec na jedno nawet dobrze jakbym miała wywoływany poród wtedy i P byłby ze mną.......ale na drugie chciałabym aby sie samo zaczęło.... :-)


aha i jeszcze to łóżeczko wstawiam ..... na żywo widać ze ładniejsze niz na aukcji :-)

łózeczko.jpg
 
Ostatnia edycja:
ilonka łóżeczko prześliczne,moja kuzynka tez takie zamowila na allegro i byla baardzo zadowolona z niego,wiec niech służy Pawełkowi:)

Ania to bedziemy urlopowac prawie w tym samym czasie bo ja zaczynam urlopik 9go sierpnia:):)juz nie moge sie doczekac,wkoncu troche odetchne..

Dziewczyny,cos mi sie podzialo z ta moja temperaturka na enpr,masakra jakas i do tego dzisiaj duzo plodnego sluzu tak jakby to szczyt nawet byl...juz sie prawde mowiac pogubilam w tym cyklu-ale tak to jest jak sie olewa sprawe i przez dluzszy czas nie mierzy tempki,pozniej nie wiem co i jak:no:
 
reklama
Do góry