reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
hej ogarniałam mieszkanie bo po urlopie jak wpadliśmy to tylko wszystko zwaliliśmy na ziemię i tak leżało przez całą niedzielę
:-p teraz byłam pobiegać i jeszcze chyba brzuszki zrobię... po obiadkach mojej mamy, deserach i chipsach mam 2 kg na plusie:-( :-(nie żartuję... jak nie zrzucę przynajmniej 3 do końca wakacji to się załamię... no chyba że dzidzia będzie to już mi nie przeszkadza brzuszek:tak:

chyba nie doczytam tego tygodnia jak mnie nie było.... co tam się ciekawego działo?? Widziałam, że ktoś gratulował gosiulkowi... czyżby fasolka???

agnes super masz domek!!!!

ilona łóżeczko śliczne:)))

potem wrzucę może jakieś zdjęcia na grupę
 
hej! jestem z wami. przepraszam ze nie wpadłam wcześniej ale obiadek zjedliśmy w ogrodzie i tak przyjemnie było że dopiero niedawno wróciłam do domu. szybkie prasowanie i jestem z wami.

na obiad dzisiaj nic specjalnego nie robiłam. szczerze mówiąc jak jest ciepło to nie mam ochoty na jedzenie. wystarczą mi owoce.

aniabuchowicz, ilonka śliczne brzusie.

mój też co raz większy. i co raz ciężej mi się poruszać. a oddychać to ja już w ogóle nie mogę. zadyszka non stop

wpadne jeszcze później do mąż się dobija do neta. a ja się położę na chwile i odpoczne bo sił co raz mniej. a jeszcze 10 tygodni. teraz dopiero czuję że jestem w ciąży bo wcześniej to bez najmniejszych niedogodności ją przechodziłam.
 
Ja już uciekam spać drogie panie bo dziś po pracy z wami siedziałam była tak śliczna pogoda że aż żal było się kłaść

Dobranoc wszystkim kolorowych snów :tak:
 
Ilonka poczekam jeszcze może troche urośnie do 18 hehe tak po 10 będę myślała w co go ubrać,osobiście te garniturki nie bardzo mi się podobają, wolę ubranka takie jak wkleiłaś te drugie i trzecie.
Sama też nie mam się w co ubrać bo w ciuchy z przed ciaży nie wchodzę mino iż waga wróciła:-(
Łóżeczko śliczne,my się zastanawiamy czy nie wymienić na takie turystyczne jak mały zacznie wstawać na nóżki.

Justynka Nataniel śliczny czekamy na więcej zdjęć:)

Ilonka Ania fajne brzuszki hihi jak tak patrze to aż mi żal że mojego już nie ma i tak w nim pusto nikt nie kopie;-)

Właśnie zamówiłam mojemu synkowi takiego aniołka nad łóżeczko:

Anioł aniołek z imieniem imię, prezent na urodziny (2504933721) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dziewczynki mozna zjeść oscypka ??????????????????????????????????????????
Psiapsióla przywiozła mi prosto z Zakopanego..... zjadłam 2 małe sztuki ale potem mnie coś tknęło aby wyczytać czy w ogóle mozna i kurcze NIE MOZNA ?????????????????????? :baffled::-:)-:)-:)-:)-:)-(

Viola cos wymyslisz napewno ;-) ciekawa jaka bedzie ta druga połowa sierpnia bo i my tak chcemy chrzcić jakoś pod koniec.......... :tak:
Fajny ten aniołek !!!!!!!! :-) Brzusia nie masz ale za to masz w łóżeczku pieknego synusia na którego mozesz patrzeć kiedy tylko chcesz .........:-) Ja tez bym juz tak chciała ...;-)

Aniu odpoczywaj :* Dobranoc :*
Justyna jak sie czujesz??????????????
agnes jakoś musisz dać radę...... ale wiem ze coraz cięzej Ci juz bedzie ....no nie przyjemne to jest bo człowiek czuje sie jak stara babcia co ma ograniczone ruchy ........... ale dobrze ze siedzisz w domciu na L4 to mozesz wiecej odpoczywac !!!!!!! :-)

Piąteczko gdzie sie podziewasz ????????????????????????????? \Roszpunka to z męzusiem szczęsciara siedzi .....:-)

Ciekawe co u Katriny i Kubusia...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry