reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

no i dobre rozwiązanie,powodzenia na zakupach Piąteczko bo chyba idąc na zakupy z dziećmi to można oszaleć :)
 
reklama
Nadal 2 w 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( A juz tak bym chciała mieć to za sobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłego dnia ......potem nadrobię !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
Dziendoberek:-):-):-)

Ilonko a ja juz myslalam ze Pawelek przy cycu siedzi hi hi :-D

Dopiero sniadanko wcinam :-p wyrwanie zeba to super dieta przymusowa niestety bo ja lubie jesc:-p

Piateczko i jak tam ;-)

Katy jak tatus???


MILEGO DNIA ,WEKENDU DZIEWCZYNKI :-):-):-)
 
narazie to sobie kupiłam przez net sukienkę hi hi
vv_1000012008_328.jpg
 
Piateczka - poszperm w necie za prezentami dla dzieci sratatata :) hehehehehehhe coś to koleżankaa zboczyła ze ścieżki poszukiwań :D ale sukieneczka ładna podoba mi sie
 
witam was
ilonko wiem jak ciezka jest w ostatnich tyg chyba one dluza sie najbardziej niz te 8m ale juz niedlugo trzymam kscukasy
losiczko widze ze temperaturka w gore oby tak dalej
ja mam wlasnie przerwe miedzy karmienami piernik maly je co 2h i je butelko bo po operacji pokarm mi zanikl potem sie pojaawil i znikal z dnia na dzien
piateczka sukienka ok
potem sproboje napisac
pozdrowionka dla reszty
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Ilonko ja też myslałam,że obudzę się,a na telefonie będę mieć wiadomość od Ciebie,że jedziesz do szpitala rodzić.... :-)

Roza udanego odpoczynku :-):-):-)

Piateczko kupując prezent dla dzieci weny szukasz na ciuchach dla siebie ?? :baffled: Coś mocno z tematu zboczyłaś :-D:-D:-D

losiczko a jak dzis?? Lepiej coś??

Udanego dnia i ewentualnie weekendu dla tych, które w weekend nie będą zaglądać :-)
 
Do góry