reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Roziu boli jeszcze :-(

Piateczko sliczna sukienka :-)

Justynko ten Twoj synus to miodzio poprostu :-) Wrzuc na profilu wiecej fotek :-) plisssss:-)

Roza bede tesknic :-( ale milego wypoczynku no i pogody oczywiscie:-)

Dziama :-)
 
reklama
Hallo Kochane!!!
Gosiulek i trzymam za Ciebie i Twój Skarb Mega kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!
Losiczko
aż mi się gorąco robi jak patrzę na Twój wykresik! Co by nie nie zawiódł tylko!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziopki zaraz bede dzwonic do domu o cos sie dowiem, pozniej was nadrobie
GosiulekGratulacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D .....super no i trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
Ps zdradz jak ci sie to udalo?????:-D:-D:-D:-D:-D





A tu moje wypocinki.........kartka dla bratowej na slub jej siostry .......próbowalam metoda quilingowa ;-);-);-) IMG_0379.jpgIMG_0380.jpgIMG_0383.jpgIMG_0384.jpg
 
Gosiulek to jest test z dzisiaj czy te z wcześniejszych dni ???????????????????????? Kreseczka jest piękna jak na dzien po terminie @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D
To Ja jeszcze raz GRATULUJĘ TUTAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I bardzo mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Roza udanego wyjazdu.,... wypoczywajcie ;-)
Justyna mam nadzieje ze godzina 0 nastąpi lada chwila !!!!!!!!!!!!!!! Ale masz małego głodomorka ......super, niech je i rośnie małe słoneczko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::-D
Piąteczka fiu fiu, świetna sukieneczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
Katka coraz piękniejsze CI te kartki wychodzą.....jestem pod wrażeniem..............:-D:-D:-D:-D:-D Czekamy na wieści o tacie...........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ilonka dzisiejszy:tak:
Kasiu szczerze? Odpuściłam/wyluzowałam.To był jeden jedyny strzał tak żeby nie zmarnować cyklu;-)....i na wyjeździe....

Kartki śliczne.
 
Gosia a tak sie pamiętam martwiłaś ze to na wyjezdzie ze bedzie piwkowanie, a tego nie lubisz , ze nie bedzie okazji itd .............. a tu proszę .......... są z tego dzieci.........a raczej jedno :-p choć kto wie ....:-p:-p:-p Bardzo sie cieszę............. który to Wasz cykl był ???????? Czy juz przestałaś liczyć ????????????????????
 
Szczerze mówiąc przestałam ale...14.
Bałam się. Ja przez cały wyjazd wypiłam jedno:-Dale m pił codziennie. Mam ndadzieję że to nie zaszkodzi maleństwu iże się utrzyma.
 
reklama
eeeee tam Gosiu, nie wolno mysleć negatywnie...... co to jest 1 piwo i to na samym początku zapłodnienia...co innego jakbyś piła codziennie do testu :-p:-p:-p:-p Bedzie wszystko dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry