reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Cześć dziewczynki!

Dziama, to fajnie, że mieszkanko się szykuje. Oby wszystkie prace przebiegały bezproblemowo :tak:!

Agnes, ależ ja Ci zazdroszczę tego domku!!! A co do wykończenia, to powolutku sobie to zrobicie, a najważniejsze, że domek stoi i dużo już macie zrobione :-):-):-)! Niecierpliwie czekam na fotki ;-)! Trzymam kciuki za udaną wizytę &&&&&.

Mnie właśnie najbardziej mnie przeraża perspektywa dłuższego leżenia w szpitalu, przecież ja szału dostanę!!! A wiecie może dziewczynki, czy w szpitalu nożna mieć ze sobą takiego małego laptopa? Bo wiem, że jak byłam u bratowej w odwiedzinach w niemieckim szpitalu, to tam sporo pacjentów miało laptopy, ale nie wiem, jak jest u nas...:eek:

Marysiu, u mnie też szaro i pochmurno, ale ja w sumie się cieszę, bo po tych 30-kilku stopniowych upałach miałam już tak dość, że teraz oddycham z ulgą! Ciekawe, jak moje bliźniaki zaczną się tak rozpychać co to będzie się działo...:-D:-D:-D

Karolcia, no to teściowa poszalała! Najpierw każe Ci się oszczędzać i rezygnować z pracy, a teraz zawala Cię robotą ponad Twoje siły :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! Pier... to i odpoczywaj :tak:!

Roza_. Wczoraj leciały Kuchenne Rewolucje z Twojego miasteczka i tak od razu sobie o Tobie pomyślałam :-).

Losiczko, fajnie że jesteś, wypoczęta i zadowolona z wakacji mimo niefajnego początku! No i oczywiście baaaaardzo mocno zaciskam kciuki za ten „złoty strzał” &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ilonko superowy ten leżaczek :happy:

Roszpunko, z tego, co wiem, to jak wjedziesz jeszcze na pomarańczowym, to nie powinno Ci zrobić fotki. A co do liczników, to nie zawsze fajna sprawa, bo u nas jest tego mnóstwo i na niektórych skrzyżowaniach jak gaśnie 4, to masz faktycznie jeszcze 3 sekundy zielonego i śmiało możesz jechać, a na niektórych jak zgaśnie 4 to od razu wskakuje pomarańczowe :baffled:. Jakiś debil to montował! Bardzo fajny leżaczek. Ja będę musiała zakupić 2 ;-)...

Katy, a co u Ciebie??? Kiedy wyjazd do PL?

No i właśnie, gdzie reszta??? Jane, Ania, Sylwia, Malami i cała reszta...

Dla wszystkich staraczek podwójna porcja:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
kasiaes moja bratowa jak 3 lata temu rodziła bliźniaki i wcześniej leżała w szpitalu prawie 2 miesiące to miała ze sobą laptopa więc myślę że spokojnie można mieć. ona tez raczej z tych osób bardzo aktywnych, w koncu nauczyciel wf a dała radę w szpitalu. powiem ci że jakby ODPUKAĆ musiałabys leżeć w szpitalu to dasz radę. dla tych maluszkich wszystko się zniesie.

zdjęcia obiecuję wrzucę po weekendzie.
 
Rozia , roza_ , roszpunka , katyb Właśnie ten ból , ze jakoś nie wierze ze zrzuce .. Cieszyłam sie , cała ciaza zgrubłam 5 kg . A co nagle wkoczyło kolejne 5 . i jeszcze ponad miesiac do porodu oby nie kolejne 5 ;))
Ilona Widze ze nie jestem sama , moja ostatnio to samo , ruchy mocne , częste, czuje ja nawet w okolicach biodra .; /

Ale dziwny dzień, śpiąca jestem ; // Byłam zapłacic za mieszkanie , przeszłam sie po tagu w poszukiwaniu stolika którego nie znalazłam ; // I teraz czeka mnie wypad do urzedu , a mam lenia takiego ze nie wiem jak ja tam dojde ..

Miłego dnia . A ja idę zrobic sobie słabą kawke mrożoną , bo padne .; //
 
Justynka czas juz chyba zmienic suwaczek no i czekamy na zdjecia malego szkraba co ci zycie uratowal .....chwal sie chlopakiem!!!!!!!!

Kasia es ja jade 10 sierpnia i juz postanowione na 3 tyg juuuuuupppiiiiiiii ale sie ciesze

Milena olej to, teraz ci sie wydaje ze nie zrzucisz ale nie ma rzeczy nie mozliwych, maluch sie urodzi to bedziesz szpulac z woziem i kg same poleca a juz nie mowie o tym jak zacznie raczkowac, bedziesz za nia latac caly czas, wiesz jaki to trening?


Kurcze buziek nie moge dodac co jest?????
 
Lodoweczka pelna :-p pranko sie suszy na ogrodku mam nadzieje ze nie bedzie padac:sorry:

Justynko o Matko co ty przeszlas dziewczyno:szok: najwazniejsze ze dochodzisz juz pomalutku do siebie. Zdroweczka wielkiego dla Ciebie a dla malego buziaczek :-)

Dziewczynki a co sie stalo u Pameli ??? Bo nie kumam ???
 
Hallo Kobitki! Posta mi wcieło! Czy oni nie wiedzą, że jestem w ciąży i mogę tym laptopem śmignąć za okno!!!!
Losiczko witaj Kochana Opalona, to ja blada twarz (i reszta):-D No, no to zobaczymy, co ten wakacyjny relaksik Tobie przyniesie:rofl2: Pameli, kuzynki narzeczony poszedł popływać, i nie wrócił, a we wrześniu slub miał być:-(
Agnes śliczne schody w kolorze podłogi, my w mieszkanku w PL też mamy taki kolor, ale teraz byłam mądrzejsza i kazałam założyć jaśniejsze;-) Kurzu tak nie widać!!! Trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze dobre wieści!!!!
Ilonka mój dzieć okopuje aktualnie moje jajniki, pipunie i pępek, i czekam namiętnie kiedy mnie kopnie w żeberko!
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Ja tylko na chwilę powiedzieć, że jadę do domku i mnie nie będzie przez 2 dni:-) Żebyście się nie martwiły :-)

Udanego weekendu życzę :-)
 
Do góry