reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej. Melduję się!

ilonka, a mi wszystkie skurcze przeszły... Maksiowi chyba dobrze u mamy. Myślę, że to znak, że u ciebie jednak pipulka:tak:
Justyna pisała że też takie skurcze i biegunkę miała, i to długo przed terminem, bo praktycznie od tego wypadku w 32tc chyba. No i do teraz w 2-paku jest. Tak że nie martw się. Spakowana już jesteś?

karolina, gratuluję:-) A ta umowa to u ciebie w firmie czy w tej drugiej, w której byłaś na rozmowie??
 
reklama
ilonka bo Ty chyba pisałaś, że nie był krwią podbarwiony jak dobrze pamiętam? bo jak czysty to pewnie dopełzasz do 38 spokojnie- ale co się stresu człowiek naje to jego

karola
35xk7.gif



pewnie się mamusia zdziwi
27240117hk1.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Będzie co ma byc...... choc mam nadzieje ze te 2 tyg jeszcze przejde .....a potem niech sie dzieje wola Nieba :-D zreszta w czwartek dowiem sie wiecej :-)
no wlasnie a ja nie spakowana ..... ano.... bede myslec po wizycie czy juz pakować czy sie nie śpieszyc :laugh2:
Piąteczko tak, był czysty- o ile to był właśnie czop , bo z Jasiem tego nie widziałam albo moze byłam nie świadoma ze to czop :baffled:

Jezuuu...jaki skwar ....lece do sklepu póki jeszcze nie tak tragicznie ....tylko ze pomysłu na obiad brak :-( najchętniej to bym nie jadła nic bo nawet ochoty nie mam w taki upał no ale dzieci nie bede głodzić ....
 
ilonka no czekajmy do czwartku co gin powie

justyna poleży w prawdzie w szpitalu, ale pewnie poród będzie błyskawiczny
 
witajcie

Wczoraj pisałyście o biustonoszach, a może któraś się skusi na taki????
Najdroższe biustonosze świata - Galerie - luxclub.pl[page]=1

Karola - może Ci ten czop odejść dopiero przy porodzie, wiec możesz tego w ogóle nie widzieć - ja tak miałam przy wszystkich 3 ciążach, tak, że na zapas sobie nie zaprzątaj tym głowy.
Ten czop może odejść w postaci takiej "kulki", albo po troszkę jako taki gęsty śluz.
 
Hej Gwiazdeczki :-):-):-)

Karola no to super !!!!!!!!! Gratuluję !!!!!!!!! :-):-):-) Ja byłam pewna,że tą pracę dostaniesz :-):-):-) To teraz zmykaj nosa teściowej utrzeć :-):-):-) I nie zapomnij zdjęcia jej miny zrobić :-):-):-)

Ilonko mam nadzieję,że jednak wytrzymasz te 2 tyg,oby do czwartku :-)


Miłego dnia :-)
 
No to super, karolina! Ty to jesteś pracoholiczka! :-D
A ja dziś podpisałam przedłużenie mojej umowy do dnia porodu:-):-)

Myślałam, że masaż szyjki jest niewskazany... :confused: Na szczęście do czwartku już niedaleko:tak:
 
reklama
hej jestem...

wcięło mi posta .... wrrr
nie mam czasu pisać od nowa więc daję znać tylko że żyję:))
miłego dnia:tak::tak:
 
Do góry