reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katy cieszę się że wróciłaś:-), dobrze że mąż zdecydował się na badanie. Może widział jak zaczynasz to przeżywać:tak: najważniejsze ab razem się wspierać i razem przejść przez wszystkie potrzebne badania. Oby było ich jak najmniej:-)

Olejek rycynowy- pierwsze słyszę:-D

Ja mam jutro wizytę, zastanawiam się co jej powiem i czy nie powie mi że jestem "w gorącej wodzie kąpana":-( boję się że mnie zbędzie - nie wiem czemu...
 
reklama
Katy, super wieści, że m zrobi te badania. Trzeba znaleźć przyczynę w końcu i zacząć działać! Będę mocno zaciskać kciuki żeby wyniki wyszły dobre i żeby fasolka u ciebie zamieszkała!

Ilonka
, no to fajnie, że jeszcze będziesz mieć usg. Pewnie już się nie możesz doczekać żeby zobaczyć tą pipulkę:-) Też jestem ciekawa którą z nas wcześniej weźmie. Też bym chciała wcześniej i jak skończy się 37 tydzień to zabieram się za generalne porządki i bieganie po schodach!:-D Chciałam od września wrócić do pracy, więc dobrze by było wcześniej urodzić i przesiedzieć ten połóg na spokojnie w domu. Dyrektor najpierw naobiecywał pół etatu, a ostatnio powiedział, że nie wie czy coś się uda załatwić:-( Więc im dłużej będę w ciąży, tym dłużej dostanę pieniążki z zusu. A później zostanę na garnuszku męża, pierwszy raz w życiu.
 
Roszpunka było by dobrze jakbyś jeszcze miała choć jedno usg, bo to jeszcze troszkę do porodu zostało a dobrze by było jakby Ci sprawdził lekarz czy z łożyskiem wszystko OK czy sie nie stażeje szybko czy sie nie odkleja itd.,... no i byś tez wiedziała jak Maksiu jest duży bo to tez kurcze przeciez wazne!!!!!
Jakie to głupie, niby by sie chciało urodzić wcześniej ale lepiej jakby sie do konca chodziło zeby te pieniążki ostatnie jeszcze wyciągnąć,,,,,, !!!!!!!!!!!!!!! zgupieć mozna i nie wiadomo co robić !!!!!!!! MOze jednak uda sie nawet ten pół etatu załatwić !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale bardzo Cię podziwiam ze byś chciała tak szybko isc do pracy........ no ale jak sie bedzie dało to wiadomo ze kasa sie przyda :-) a kto w tym czasie z Maksiem by był ???????? tesciowa ????????
NO ja nie jestem taka pewna tej pipulki takze podchodze do tego spokojnie, bedzie co ma być, choć nie ukrywam ze bym chyba skakała z radosci jakby sie faktycznie potwierdziła :-)

Idę sie kąpać bo niedługo meczyk :-)


Roza a co z tym Twoim cyklem?????? była ta owu czy nie ??????????
 
Ilonka, Roza, Roszpunka dziekuje wam bardzo;-)....moj m badanie mial robione juz 2 lata temu i bylo niemal że wzorowe.....zobaczymy teraz. Odwagi dodal mu kolega ktory tez tam idzie, nie trzeba nic mowic tylko wchodzisz siadasz w poczekalni i lecisz ze swoim konikiem do salki jak tylko sie zwolni....nic nie muisz mowic bo kazda fiolka ma juz wszystko napisane i jedynie co musi, to ja tam zostawic :tak:
Wyniki beda wyslane do przychodni i na nastepnej wizycie juz sie cos dowiem wiecej.
Avatarek zmienilam bo tamtem oddawal moj smutny nastrój.
Ilonka a jak sie czujesz....bo brzuszek cie bolal tak???
Roszpunka a mozesz wkleic jeszcze raz zdj wózka....bo chyba wklejalas a ja nie widzialam
Roza widze ze jutro masz wizytę u gina....może w koncu się cos rozkreci
 
Kasiu nie zaszkodzi to sprawdzić bo moze jednak przez ten czas coś sie zmieniło i dlatego sie nie udaje !!!!!! Powiem Ci ze lepiej jakby tak było bo byście wiedzieli na czym stoicie i juz byście działali w tym kierunku aby poprawić żołnierzyki a tak to kurcze ciągle nie wiadomo czemu sie tak dzieje !!!!!!!!!! :-(

Pobolewa mnie jak na @ dziś brzuch, mam wrażenie czasem ze dostane @ :baffled: ale to takie ataki mam chwilowe !!!!!!!!
 
Katy, Zobacz załącznik 474257Zobacz załącznik 474260

Ilona
, wiadomo, że nie chciałabym wracać do pracy i wolałabym siedzieć spokojnie z dzieckiem w domu. Ale nie wiem jak sobie poradzimy finansowo. Ja jestem przyzwyczajona do niezależności, nie muszę się przed nikim tłumaczyć na co wydaję swoje pieniądze. Wiadomo, że m mi złego słowa nie powie, ale nie lubię się tłumaczyć z tego na co wydaję.
Druga sprawa jest taka, że jeśli udałoby mi się wrócić do pracy to zrobiłabym sobie awans zawodowy, co wiąże się później z wyższą wypłatą i z kolejnym wpisem w cv. Pół etatu to tylko 9 godzin lekcyjnych tygodniowo, więc jakbym miała plan dobrze ułożony to chodziłabym do pracy np. 3 dni w tygodniu na 3 godziny. A Małym zajęłaby się teściowa.

No a co do usg, to tak jak ci pisałam, będę miała jeszcze jedno jeśli nie urodzę w terminie albo przed samym porodem. Jeśli by się coś działo niepokojącego to pewnie też. Ciekawa jestem czy zlecą mi jeszcze krew przed porodem.
 
witam kochane ja nareszcie mobilna i pod stalym laczem czasem tylko internet zanika przez pogode.

piateczko tule mocno tak mi przykro

ilonko mysle ze bole brzucha nie zaszkodza wlasnie dzis czytalam na temat olejku rycynowewego na roznych forach i niektorym pomaga a nie ktorym nie sa rozne opinie kazde dziecko ma swoja date
katy cieszy mnie ze zle dni przeszly
reszte musze nadrobic wiec wybaczcie
roszpunka widze ze twoj bobas wazy tyle samo co moj w 32 tyg
 
A to ten jednak wybrałaś??? Mnie też bardzo się ten podobał:tak: mam nadzieję ze Maksiu będzie zadowolony :tak:
Ilonka a dzwoniłaś do gina? Zarzywałaś coś???
Roza no dyskrecja ze hej....prawie jak agenci tam wchodza....strzelają i wychodzą z wiadrem jak to mowi mój mąż:-Dmyśli że tyle udoji :-D
Justyna a ty nadal w dwupaku ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roza a jak długo juz bierzesz bromek ?????????? a nie myslałam o CLO ?????????????
Roszpunka to 9 godzinek tyg, to pikuś takze mam nadzieje ze jednak sie uda i dyrektor da Ci ten etat :-) Co do krwi to nie wiem, ja miałam co miesiąc robione z Jasiem teraz tez tak mam!!! Jak nie to zawsze mozesz sobie sama zrobić :-) :-p


Kasiu brałam nospę i magnez na to....... Ja nie mam nr telefonu do swojego gina bo ja na nfz chodze takze sama wiesz.... co innego prywatnie, ale to nie są regularne skurcze takze raczej nie muszę sie tym martwić !!!!!!
Justyna a TY nadal 2w1?????????? nic sie nie dzieje????????? robisz coś moze aby poszło szybciej ??????????????????????
 
Ostatnia edycja:
Do góry