reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejka

praca praca...a po pracy...do bojuuu do bojuuu do bojuuuuu...i zobaczymy czy skopiemy tyłki Rosjanom:-p

oczywiście znów czeka mnie nadrabianie...never ending story:-D

coś doczytałam wczoraj iiii...

Dziama czyli do Krakowa mogłabyś przyjechać? Katy ja chętna na kawkę w Krakowie jak najbardziej :)
no i tulę... na te smutki :( nie ma słów na pocieszenie...po prostu jestem tuż obok, głaskam rękę i podaję chusteczkę...i mam nadzieję że dziś lepiej się już czujesz
Piąteczka piękny plan na dzień taty :) aż mi się łezka w oku zakręciła :)
Ania ciekawa jestem czy sie córa potwierdzi hehe 50% szans jestna pewno :-D
Ilona :))) no to ty 5 lipca zobaczysz córę, a ja 5 lipca będę się starzeć o rok:-D
Pamela Piękny wykres !!! oj zazdroszczę:tak:
&&&&&&&& za II kreseczki :)
Karolina supe że akumulatory podładowane, oby na długo bateryjek starczyło ;)
Roszpunka kolorki na ścianie ładne, ciepłe :tak: i wózek mi się podoba, na zwrtony wygląda:tak: teściową chwalę za pomysł z zakupem pościeli:tak:
łosiczka ehh biedulo, napracujesz się, to niesprawiedliwe że tyle pracy za taką kasę :(
ale dasz radę ...kto jak nie ty, ściskam :)
Rozia spóźniony buziak i gratki 1 rocznicy :) pięknie że w tym wyjątkowym dniu mogliście podpatrzeć swoje maleńkie szczęście :)

pozdrawiam wszystkie gwiazdy ;)
i w wolnym czasie znów będę czytać waszą produkcję:-p:rofl2:

P.S. Cykl do dupy, termometr w siną dal poszedł...wkurw był za niesprawiedliwość na świecie..no i cóż..czekam na nowy cykl i nowe dziergania
 
reklama
Kasia są objawy to narzekamy jak ich nie ma tez hehe, i jak nam dogodzić ??????? :happy: Będzie dobrze !!!!!!!!!!!!! Trzeba być zawsze dobrej mysli :-)

Widzę ze ten tydzień obfituje w same wizyty no i dobre wieści oczywiscie inaczej być nie może :-)


zmiany w becikowym od 2013r !!!!!!!!!! :crazy: No niestety co 10 dziecko nie otrzyma juz becikowe ........... kurwicy mozna dostać z tym naszym rządem :wściekła/y:

Becikowe według nowych zasad. Kto może się o nie starać?
 
Witam wtorkowo!

po pierwsze gratuluję wczorajszych udanych wizyt. teraz czekam na wieści od roszpunki. ale widzę że jeszcze kilka wizyt w tym tygodniu przed nami. za wszystkie trzymam kciuki &&&&&&&&&&. moja w piatek. i ja znowu od 2 dni mam doła bo maluch po bardzo aktywnym weekendzie teraz spokojny i tylko kilka delikatnych ruchów da. a ja znowu się zamartwiam. byle do wizyty.

mąż właśnie odebrał moje wyniki. jupi........ witaminy pomogły i hemoglobina skoczyła na 12,2. mam nadzieje że już tak zostanie

piąteczko spóźnione ale bardzo szczere życzenia urodzinowe. spełnienia marzeń i nadal takiej pogody i optymizmu

ilonka nawet nie mam siły czytać o tym becikowym to już jakieś jaja

wpadam później
 
Andziak jaki fajny dzidziorek:-)
Ilona kciuki za pracę męża!! spokoju w brzuchu !!
a pierogi z truskawkami ojjj zjadłabym..pochłonęła, wciągnęła...MNIAM!
Domiśka Marysia Agnes &&&&&&&& za piątkowe wizyty
Piąteczka...nie pamiętam czy ci życzenia na urodziny składałam...buziak wielki!! Zdrowia dla Ciebie i malucha w brzuchu!! diabełków spkojnych!! męża grzecznego!! dużo okazji do taplania się w basenie!! Sto Lat :)
Karolina powodzenia w misji "wózek" i w misji "teściowa":cool2:
Kasia spokojna twoja rozczochrana, wszystko ok :) zobaczysz :)
a ja ...wstyd przyznać nie wiem czy koło mnie droga 28, 44...muszę sprawdzić:sorry2:
super że się spotkałyście z Rozią :)
 
Wiem dziewczynki, że świruję, ale nic na to nie mogę poradzić... Kurczę, wydawało mi się, że niemożliwe jest, żeby ta moja ciążą po leczeniu itd. przebiegała spokojnie. Myślałam, że na pewno będą jakieś sensacje, więc teraz świruję. No cóż... w czwartek będzie albo-albo i nic już tego nie zmieni.


Karolciu, moja mama ma dla odmiany taką sytuację: Babcia ma 4 dzieci, jedno kocha, dwoje „jak cię mogę”, a czwartego nienawidzi. Tym czwartym jest moja mama. Niestety babcia mieszka właśnie z tą znienawidzoną córką i nieźle daje popalić moim rodzicom. Ma 92 lata, ale niestety jest z długowiecznej rodziny, więc pewnie dożyje setki! Rodzice już młodzi nie są, bo mają 59-60 lat, a w domu mają regularne piekiełko kilka razy w miesiącu po kilka dni. Do tego babcia wywiozła wszystkie cenniejsze rzeczy (typu obrazy, kryształy, sztućce itp.) do swojej kochanej córki, która po pierwsze na brak pieniędzy nie narzeka, a po drugie nie bardzo się swoją mamą interesuje. Oczywiście dzwoni regularnie, przyjedzie 4 razy do roku, zrobi jakieś zakupy i to wsio... Doskonale rozumiem twoje położenie i to poczucie niesprawiedliwości i bezsilności, bo towarzyszy mi ono od dzieciństwa. Mam tylko nadzieję, że szybciutko będziecie mogli pójść na swoje – bez „mamusi”.
A tu masz jeszcze wózeczki:
WÓZEK GŁĘBOKO-SPACEROWY ESPIRO GT 2011 + GRATISY (2402663966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


HIT RETRO 3W1 ROYAL ADAMEX GRATISY (2388643442) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


WÓZEK LEO PRESTIGE 2w1 Z KSIĄŻKĄ PROMOCJA W-WA (2401892862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Agnes, to ja będę trzymała kciuki w piątek za Ciebie, Marysię i Domiskę!!!
 
ilonka wiesz co ja jestem na krusie a tutaj sobie tylko dorabiam u brata zawsze to jakis grosz wpadnie a nie opłaca mi sie na zus iść bo to wszystko za późno sie pokapowałam.a tak to z krusu troszke kasy wpadnie i tutaj tez coś dorobie;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki. Mam chwilkę żeby napisać jak wizyta. Dziś poszło nadzwyczajnie szybko:-) Na wizycie nic nowego, szyjka bez zmian. Przytyłam niewiele, więc dziś nie było komentarzy na temat pączków;-)
Usg też dobrze. Maksiu jest już w pozycji startowej, a nóżki trzyma na mojej wątrobie:-) Waży 1800g i w dalszym ciągu wszystko ma na swoim miejscu:-D Zdjęcie które dostałam jest bardzo kiepskiej jakości,więc nie będę go dodawać nawet. M stwierdził, że jakoś dziwnie ma czoło wysunięte, ale to raczej wina ujęcia i jakości, bo 2 miesiące temu wyglądało normalnie:confused:
W każdym razie lekarka powiedziała, że wszystko dobrze jest. Termin porodu się zgadza.
 
Do góry