reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ania nie swiruj i nigdzie nie odchodz....poprostu zakonczmy ta szarpanine....i niech kazdy pisze gdzie chce poki ma wolna wole :tak:
 
reklama
i wiedziałam ze tak będzie że zapomnę o jakiejś ciężarówce inne które tutaj jeszcze są i mi umknęło przepraszam was każdą z osobna
 
Ostatnia edycja:
ania mnie tutaj nie ma ja dzis tylko gościnnie ja pozostaję na straczkach Życzę zdrowych i wesołych świąt raz jeszcze i żegnam sie
 
Ja co prawda za długo z Wami na "tamtym" forum nie byłam ale bardzo szybko Was polubiłam. Po ostatnich przejściach jakoś mało było czasu na pisanie ale z niektórymi chociaż pod wykresami ostatnio mogłam sobie popisać.

Dla Was wszystkich przesyłam serdeczne życzonka :rolleyes:
 

Załączniki

  • wielkanoc 2012.jpg
    wielkanoc 2012.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Ja powiem tylko jedno. Walcze ze soba od 15 marca. Tak jak napisalam wczoraj strasznie duzo kosztowalo mnie wejscie na forum. Gdy to zrobilam napisalam tylko tutaj. I cholernie mi przykro bo ktoras ze starego forum napisala ze mialam sie juz nigdy nie pojawiac a jednak to zrobilam:-:)-:)-(. Do tego stan mojej ukochanej cioci (walczy z rakiem watroby) jest okropny .Dziewczyny szanujmy sie kochajmy. Zycie jest tak nie obliczalne tak krotkie ze szkoda go na klotnie.
 
Losiczko popieram i przepraszam za wprowadzenie złej atmosfery :( a to że tutaj jesteś to twój wybór i wiem ile się to kosztowało i proszę o jedno nie odchodź nie zamykaj się w sobie :*:*:*:*: jestesmy po to żeby sobie pomagać :*:*:*:*: przykro mi z powodu cioci :( wiem jaka to choroba bo zabrała mi tatę
 
Kochane ja przeprosilam na tamtym watku dziewczyny bo chyba niektore skrzywdzilam czego nie chcialam.....mam nadzieje ze juz zapanuje spokoj i harmonia na obydwu forach:-):-):-)

Losiczka kochana tule cie mocno i jestem z Toba.....nigdzie nie odchodz...jesli otworzenie tego watku pomoze ci sie podniesc z tej tragedii to chyba bylo warto.......jesli pomoze komukolwiec to bede sie cieszyc bo mialo byc tutaj optymistycznie i mam nadzieje ze tak bedzie.....
Dziewczynki wrzucajcie zdjecia koszyczkow :-)
 
reklama
Katy mój koszyczek później razem z kurką i pisankami :) jak je zrobię bo jestem w trakcie :)
a co do tego czy było warto to na pewno było :tak:
 
Do góry