reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

słuchajcie dziewczyny ja tylko na jeden post i chcialam coś napisac co mi lezy na sercu wyjasnijmy sobie jeszcze zanim się dobrze świeta nie zaczeły. Mi osobiście jest przykro bo trochę głupio to wszystko rozegrałyście jesli chodzi o założenie wątku macie do tego pelne prawo i nikt Wam tego nie zabrania ale trzeba było zrobić to w inny sposób, jeśli było Wam źle a raptem tyle się Was zrobiło tych pokrzywdzonych :szok: to trzeba było napisac słuchajcie czujemy sie tak i tak to nam nie pasuje i chciałaybyśmy założyć sobie jako weteranki nowy wątek. Zostało zrobione to pokątnię i to boli najbardzie, o wątku zostały poinformowane osoby te które miały być poinformowane bo zostały wysłane zaproszenia, mowicie,ze watek otwarty i moze wejść każdy ale ja np w życiu bym nie wpadła ze jest inny wątek i tu rozmawiacie. Bo powiem szczerze,ze ja miala dużo pracy wczoraj i nie mialam czasu wchodzić na bb ale wieczorem rzeczywiście pustki no i wyszło ze jest nowy wątek. Tylko zagubiona jesli chodzi o wczorajszy dzien z tego co pamiętam się z nami przywitała a reszta raptem zapomniała(i kto się zachowuje jak dzieci) nikt z nikim ślubu tu nie bral ale poinformowac można było i do tego te posty wreszcie na starych śmieciach, aż miło sie tu wchodzi, będzie jak dawniej i jeszcze inne mniej przyjemne jak miałyśmy się poczuć?? napiszcie jak?? Zadna nie weszła i nie napisąła słuchajcie jest nowy watek założony przez Katy i jesli ktos chetny to zapraszamy tylko każda siedziała cicho bo nie chciałyście poprostu nas tam widzieć. więc tak do końca nie było to załatwione fer.
Mi bardzo miło było Was poznać z niektórymi rozmawiało mi sie dobrze tym co dały dobre rady i wspierąły dziekuję no ale szkoda stało się tak jak się stało już tego nie cofniemy.

Tak przy okazji :
Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny!
Pękających na drzewach pąków,
ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie
także grzeje.
Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,
na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu
dla starających się fasolek a dla przyszłych mam dużo zdrówka :tak:

 
reklama
Heh Zzagubiona to daleko sie nie wybierasz :-D ale to dobrze u mamy zawsze najlepiej.......juz nie dlugo i Twoja coreczka tez tak bedzie mowic:tak:

Anaber kazdy ma prawo do wlasnego zdania , jesli tak to widzisz trudno....tyle z mojej strony ...dziekujemy za zyczenia
 
zzagubiona serdecznie dziękuje kochana a masz jakieś na pisanki?? kurde robię prezent dla koleżanki do której idziemy na święta koszyczek zrobiłam a co do niego ??:(((((



anaber ja już od dawna nie pisałam na tamtym forum więc nie wiem o co chodzi :)))))
a skoro tyle dziewczyn odeszło tzn że jednak coś było nie tak !!!!!!!!!!!!!! nie sądzisz?? od kilku miesięcy tak było zrobiła się ścisła grupka która myślała tylko o sobie i tyle w temacie achas a widocznie nie chciałyśmy wam psuć zabawy swoimi problemami a jeszcze jedno bo mnie normalnie krew zalewa nie urażając żadnej z ciężarówek które naprawdę nas wspierają temat nazywa się zaczynamy staranka no nie ;) nazwa mówi sama za siebie a skoro już zostały już dziewczyny w ciąży to nie powinny pisać tyle o testach wózkach i swoich objawach bo my starające się nie mające takiego szczęscia jak wy zaciążone cierpimy!!!!!!!!!!!!!
czy któraś z was to pojmie?? boshe dajcie już nam spokój !!!!!!!!!!!!! i pozwólcie cieszyć się tym co mamy z kąt w was tyle jadu!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
widzisz ania ja staralam się napisać spokojnie aby sie się klócić aby wyjasnić a teraz wyszło kto ma jad w sobie, z tego co widze to na tym watku sa i ciężarne i starczki i tu nie cierpicie?? i to tyle z mojej strony bo Twoj post mówi sam za siebie !!!
 
Dziewczyny uspokujcie sie juz prosze!!!!!!!

Ustalmy jedno KAZDY MOZE TU PISAC ...KAZDY O WSZYSTKIM I O NICZYM....KAZDA SPRAWA JEST WAZNA plissss
 
anaber ja napisałam że nie chcę urazić ciężarówek które z nami są i zawsze nas wspierają !!!!!!!!1 czytaj dokładnie ok? te dziewczyny są zupełnie inne myślą o nas pomagają nam nie tylko na wątku ale także pomagamy sobie w życiu codziennym przez priv tak?? a z kąt wy możecie o tym wiedzieć?? dajcie już nam spokój bo się znowu tu wchodzić nie chce nie marnujcie nam tego wątki ok?? duża prośba do was
 
dziewczynki przepraszam
nie chcaiłam urazić żadnej z naszych ciężarówek bardzo was cenię bardzo dlatego weszłam na ten wątek bo wiem jakie jesteście dla nas :) zawsze pomagacie doradzacie pocieszacie czujemy że jesteście z nami Ilonko ZZagubiona Karolcia baaaardzo ale to bardzo was lubię i szanuję może słowa które napisałam były za ostre i mało czytelne ale na pewno nie skierowane do was
przepraszam jeśli ktoś ma z tąd odejśc to na pewno nie wy !!!!!!!!!!!!!!! ja odejdę :(( choć będzie mi bardzo smutno
a tak na marginesie to oto im chyba chodziło żeby nas skłócić dziękujemy was nasze drogie koleżanki
to mój ostatni post
 
reklama
witam się tak szybko z rana.

pomału szykuję się do święcenia więc nie będzie mnie dzisiaj dużo.

mam nadzieję że ta przykra atmosfera już minęła. każdy ma prawo być gdzie chce i pisać co jej leży na sercu.

buziolki i do zobaczonka później
 
Do góry