reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Zzagubiona Losiczko kochane moje dajmy sobie już spokój z tym wszystkim
Zzagubiona jak się czujesz ??
Losiczko co robicie w święta?? jakieś plany

przepraszam za post pod postem
 
reklama
u nas moja droga też dzisiaj brzydka pogoda :( wczoraj było tak ładnie a dziś klapa
kochanie uważaj na siebie i Nadię
 
ja nie robie nic tz moze ciasto zrobie bo moj mi cos trul idziemy do moich rodzicow i mama zabronila mi cokolwiek robic po za lezakowaniem heh
 
no i prawidłowo kochana tobie wolno tylko odpoczywać :)
ja teraz biorę się za szydełkowe kury :) moze mi coś z tego wyjdzie bi pisanek nie umiem :( robiła 6 razy i tyle razy sprułam :(((( nic mi nie wychodzi
niby wychodzi ale za duże to chyba na jajka strusia :)

kochane moje wszystkie zainteresowane robótkami szydełowymi oto link do kobiety która naprawdę to potrafi robić i ładnie tłumaczy

http://www.youtube.com/user/bobwilson123?feature=watch
 
Ostatnia edycja:
Dziendoberek Kochane
Ja wlasnie wstalam ale jeszcze w szlafroku pomykam.......oczywiscie pierwsze co to zagladam do Was :tak:
Dziekuje za slowa otuchy jednak taka najgorsza nie jestem :sorry2:ale koniec tematu .......w kazdym badz razie spalam spokojnie ....tempka nie zaburzona:-)
Zzagubiona to co swieta szykuja sie w domciu?? Czy jedziecie odwiedzic jakas rodzinke???
Aniu ja tez mam tylko buraczki doprawic zanim zaczne leniuchowac
Pozniej tylko po spodnie dla m do sklepu i luzik ....wtedu czas bedzie na ogarniecie siebie
Losiczka kochanie dziekuje.........a nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wrocilas ......ty swieta tez w domciu czy na wyjezdzie....pisz nam tu szybko co tam dobrego przygotowalas....do jedzonka :-)
Reszta dziewczynek pewnie albo spi albo swieconki przygotowuja

Kurcze jakos mnie brzuch bolal jak na @ w nocy troche za wczesnie co????
 
reklama
Roza nic cię nie ominęło no może tylko nie potrzebny stres :) więc się nie przejmuj

Katy kochana ból na @ to zdecydowanie za wcześnie :))))))
heh a ja zajadam się mazurkiem i do tego kawusia mniam..................
 
Do góry