reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Oj dziewczynki trzeba kolo siebie zrobic a tak mi sie niechce:zawstydzona/y: czekam na sygnal z Pl bo dzisiaj tatko mial wrocic do domu :-)
Agnes ja w sumie tez lubie te przygotowania ale jak nie krzata mi sie pod nogami 7 osob.....ciezko by bylo gdybym miala tyle dzieci :-D
Zzagubiona mozna i tak :-D
Roza ja kiedys tak unikalam pomagac ale teraz jakos to lubie...to chyba przyszlo jak juz wyszlam za maz :tak:

Mam nadzieje ze te niesnaski nie wykurzyly stad dziewczyn bo nie meldowaly sie dzisiaj nic a nic tylko my tu urzedujemy
 
reklama
Witam :-D
Miałam zameldować sie rano a melduje dopiero teraz, ale kompletnie nie miałam dziś czasu nawet włączyć na chwilkę kompa :sorry2:
Jane bidulko, tulę Cię mocno i trzymam kciuki za nowy cykl &&&&&&&&&&&&& i slę fluidki ~~~~~~~~~~
Ania TY to się nawet nie wygłupiał, ani mi sie waż stąd ruszać !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Kasia śliczne łowy !!!!!!! wszystko super ale mi sie bardzo podoba ten sweterek koralowy !!!!!!!!!!!!!!!! boski jest !!!!!!!!!!!!!!!

yyyyyy i nie wiem co miałam jeszcze napisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sorry2:

Przeslę zaraz fotki Jasia i jego jajeczek..... yyyyyyyy tzn nie jego jajek tylko jak ślicznie udekorował jajeczka do koszyczka :)


zagubiona piękny koszyczek !!!!!!! Jak to jest skromny dla Ciebie to nawet nie chce wiedzieć jaki byłby wypasiony :p
 
Ostatnia edycja:
jaja.jpg Jaś.jpg nie zrobiłam w koncu całości koszyczka, tylko szybko jaja same pstryknęłam :sorry2: bo mały ten koszyk wiec jak włozyłam resztę to juz jajek nie było widać :-D
 

Załączniki

  • Jaś.jpg
    Jaś.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 32
Ale z Jasia slodziak:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!!!!! A jajka ......co ty narzekasz przeciez piekne :tak::-) ja bym takich nie zrobila ;-)
 
Katy jestem i ja.Dziękuję.Niestety nie wszystkie dziewczyny mnie tu lubią więc chyba zrezygnuje.
Karolino msz rację.Nie ma co czytac moich postów.Sama bzdura.

Wesołych Świat.
 
Agnes nadal czekam mama ma puscic sygnal podobno duzo osob mieli do rozwiezienia wiec jego chyba na koniec zostawili :tak:

Gosiulek fajnie ze sie pokazalas :-)
 
Gosiulek to nie jest tak ze ktoś moze Cię nie lubi, tu bardziej chyba chodzi o swoje poglądy słoneczko !!!!!!!!!!!!!!! wiec nie gniewaj sie, tylko zostań z Nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
 
reklama
Gosiu wczoraj podobno byla pelnia moze dlatego tak wszystkie nerwowo reagowalysmy nie wyglupiaj sie i nie odchodz
 
Do góry