reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hello - nie wiem czy to moj komp czy bb znow szaleje, pol godz laduje cokolwiek wrrrr
KATRINA - ja tam do Ciebie nie mam pretensji i mam nadzieje ze u Was juz dzis lepiej, chodzi mi bardziej o cala reszte - obiecaly i zniknely :wściekła/y:
PAULA - super ze wszystko idzie zgodnie z planem :-)
 
reklama
Katrina - super ze Kubus juz lepiej i dal mamie pospac.

Paula- czyli przygotowania w pelni...super..a sukienka upatrzona??

Marysiu -a ty co taka bojowa?? Jestem (-: a jak samopoczucie??

Witam
U nas ok..mala grzeczna. Ma nieraz swoje nastroje. No i.kocha noszenie na raczkach.. wiec jak spi nadrabiam zaleglosci w domu..
Milego dnia..
 
Witam i ja

u nas nadal ospowo, ale krosty zasychają, bardziej z górki mamy...mam nadzieję :)
Matiko ma powikłania po ospie, wirus się przypałętał, nastraszył mnie wysoką gorączką, ponad 39 stopnie. A Matiko nie miewa gorączki, dosłownie na palach jednej ręki mogę wyliczyć ile razy miał w życiu gorączkę..
na szczęście okazało się że to nic poważniejszego -a bałam się bo jednym z najczęstszych powikłań po ospie jest zapalenie płuc- a On ma "tylko" wirusa, biegunkę..
uff.. żyjemy ;)

Katrina zdrówka dla Kubusia, dobrze że już lepiej :)
Paula super :) kolejna ważna sprawa odhaczona
Joanna :) najważniejsze że nic małej nie męczy :) a że humory ma to wiadomo...w końcu mała kobietka :p
Marysia masz rację, tyłki lej ;)
 
Witam :-)

Jestem i ją co by po tylku nie dostać:-)

Katrina mama jednak najlepiej wie co dziecku dolega:-) Super, ze już lepiej:-)

Truskaffka trzymam kciuki za szybkie pozbycie się wirusa:-)

Paula no to kolejny krok do przodu:-) To co Wam jeszcze zostało?

Marysiu jak samopoczucie? Bo ją dziś bez kompa i nie mam dostępu do wykresu:-(

Joanna taka mała a już Was pięknie ustawia :-)

My byliśmy u teściów. Ogólnie spoko :-) Dla Bianki moglibyśmy nie istnieć :-) A dziś byłyśmy w żłobku podpisać umowę i w czwartek idziemy na pierwsza próbę:-) Pierwszy raz chce być z nią, chociaż pewnie nawet mnie nie zauważy :-)

Miłego dnia:-)
 
Dzień dobry :-)

Widzę,że3 rzeczywiście pustki tu :-( A ja odzyskałam mój mały komuterek i teraz mam swobodny dostęp tutaj :-) Bo na dużym musiałam sie co chwilę logować i było bez sensu :-)

Miloego dnia :-)
 
Dzien dobry

oj widze ze lanie sie szykuje buuu

dziewczynki na nic czasu nie mam :( teraz mam szkolenie calodniowe wlacznie z jutrzejszym dniem i egzamin :/ nawet nie mam kiedy do notatek zajrzec bo jak wracam to wiadomo Lilutek wymaga mojej uwagi lobuziara moja kochana kilka dni temu zaczela wolac na P mama :)
poza tym noce spi niespokojnie wiec pewnie kolejny zabek w natarciu ostatnimi czasy wyszlo jej chyba z 5


poza tym nadal czekamy na drugie badanie P bedzie mial je 24 marca.
Rozia trzymam kciuki za pierwszy raz w zlobku

paula daj znac jak tam jutro bedzie na tym probnym dniu

Pozdrawiam wszystkie
 
i ja wpadam, o tyłek dbam, lania nie chcę dostać :)

u nas z każdym dniem lepiej. Meluśka z bratem szale, dom roznoszą..już trzeci tydzień, aż strach pomyśleć, jak będzie gdy Matiko wróci do przedszkola..mała będzie na bank tęsknić i zmuszać matkę do wspólnych szaleństw:-p rozbestwiło mi się dziecię towarzysko:-p

Liluu kciuki zaciskam ze egzamin i badania P :)
Rozia &&& za pozytywną adaptację Bianeczki w żłobku :)
 
Witajcie :-) a teraz ja zastrajkowalam bo ie chcialo mie sie tych pustek ogladywac :-):-D a tu prosze cosik sie ruszylo :happy2: wiec przynajmiej czesci lanie sie upiecze :-D
Czuje sie coraz lepiej odpukac wiec mysle ze powoli wszystko minie, a bojowa jestem bo z praca sa problemy eh szkoda slow
TRUSKAFCIU - u nas tez zaraz wirus sie przyplatal choc niezbyt grozny, ale z tego co slyszalam to w przedszkolu ok 60% dzieciakow tak mialo
JOASIU - a Ty jak wszystko ogarniasz ?
KATRINA - super ze u Was wszystko wraca do normalnosci :happy2:
LILUU - wiem ze masz full roboty wiec jestes usprawiedliwiona :-D
ROZIA - z tymi kompami to wciaz sa problemy

ja jeszcze na koniec usprawiedliwiam sie na dzien jutrzejszy bo prundu ni bedzie - dobrze ze juz w ciazy jestem bo wiadomo co bez swiatla najlepiej wychodzi :happy2::-):-D
 
reklama
Do góry