reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
LiLuu dziękuje ślicznie :* mam nadzieję, że tym razem się uda i nie pojadę jutro na marne taki kawał drogi :blink:
Ja pierwszy dzień pracy po urlopie?


Marysiu
a Ty jak się dziś czujesz? :*
 
Paula przerąbane :) ale kto za mnie to zrobi? nikt dlatego ciesze sie że wszyscy się cieszyli na mój powrót nawet managerowie ;-) ale w przyszły poniedziałek ponowne otwarcie kolejnej większej niż ostatnio restauracji teraz tej mojej gdzie siedzę:tak: znowu będzie zapierdziel :cool2:

a za ciebie mocno trzymam kciuki
 
LiLuu trzymaj mocno, trzymaj, przydadzą się bardzo :tak:
O kurcze, to nieźle Wam się sieć restauracyjna rozwija- fajnie! :blink:
Z jednej strony pewnie Ci ciężko jak taki zapierdziel, ale z drugiej przynajmniej czas szybciej w pracy leci ;-)
 
Witajcie w ten kolejny piekny dzien :-)
Darus przeszczesliwy bo dostal od taty stary tel i pojechal z babcia po raz pierwszy pociagiem - jazda na calego :)
PAULA - czuje sie jakby ciut lepiej wiec nie narzekam :happy2: wczoraj troche tempka byla nizsza i sie wystraszylam, wogole nie wiem czemu nadal mnie kusi zeby ja mierzyc. Pojutrze wizyta nfz wiec mam nadzieje ze z okruszkiem wszystko ok, potem mniej przyjemna wizyta w pracy. Daj znac jak tam u Ciebie &&&&&&&&&

LILUU - pieklas chlebus ? Ja wczoraj robilam z ostatkow maki i ciasto bylo ciut rzadsze ale chlebek wyszedl miodzio do tego nutella i dzieciaki zmiataly lacznie z tym "najmniejszym" dzieciatkiem tatulkiem :happy2:

JOASIU - a co tam u Was jak sobie radzisz ?
TRUSKAWCIU - jak tam Twoj wielokropek ?
milego dnia babeczki i meldowac mi sie tu w liczbie wielomnogiej a nie jakies tam pojedyncze stale bywalczynie bo na zbiorowe lansko bedziemy zmuszone sie zebrac :cool:
 
reklama
no to ja melduje się z kropkosławem ;) ja przy kawce, Matik przy herbatce..oboje przy ciachu:-p
Meluśka śpi ;-)

w ogóle już oficjalnie moja panna przeszła na jedną drzemkę w ciągu dnia:-)

Paula melduj jak będziesz coś wiedzieć :)
Joanna jak tam banda? napisz coś więcej :)
Marysia weź lepiej już zostaw ten termometr bo tylko stresa dodaje
Matiko też jakiś czas temu dostał stary telefon...do dziś radość nie z tej ziemi hihi
 
Do góry