reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hello :-)
U mnie dziś pochmurno, ale ciepło + 9,4 st. C :blink: Chociaż rano było słonecznie… no, ale było minęło :-p


Joasiu dziękuję :* Pisz więcej co tam u Was słychać :tak:

Marysiu Darek ma dzisiaj dzień pełen wrażeń :-)
Dziękuję za kciuki :*
Rozmowa bardzo pozytywna, ale było kilkanaście dziewczyn, także zobaczymy... Dzisiaj było takie bardziej rozpoznanie charakteru kandydatów. Jeśli będą chcieli mnie do drugiego etapu to będą dzwonić, a powinno stać się to na dniach, bo praca miałaby startować 3 marca- także pozostało mi czekanie :tak:
Truskafffka meldunek przy Marysi ;-)
Z Amelki już duża panna, co będzie przesypiała dnie ;-) nie ma lekko, szkoda czasu jak tyyyyle ciekawych rzeczy :-)


Ja wieczorkiem mykam do przyjaciółki na odstresowanie :-p
Miłego Popołudnia :*
 
reklama
Marysiu czekam z niecierpliwością, a jak zadzwonią to mam nadzieję, że i 2 etap przejdę i dostanę tą pracę... ;-) Bo jak mnie zaproszą i odrzucą to mnie trafi :wściekła/y::-p
 
hello

MArysiu nie jeszcze nie robiłam i powiem szczerze ze w tym tygodniu odpada bo mam zapierdziel w pracy

Joasiu co słychać u was ?

Paula kciuki zaciśniete :tak:


uciekam do małej
 
Dzien dobry - choc nie taki dobry, bo wczoraj zmarl tatko mojej przyjaciolki a dzis pogoda placze za nim :-( a ja przeplakalam pol nocy :-(

Z przyjemniejszych rzeczy to nasza mysia konczy dzis 18 m-cy :)
 
reklama
Do góry