reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Lori ja miałam to samo ostatnio, ale na szczęście miałam auto Puzla rozgrzane po nocce ;-) Aleeee wczoraj jechaliśmy moim do okulisty i odkuwaliśmy samochód jak w jakiejś epoce lodowcowej- fakt jest to uciążliwe :tak: Normalnie prawie 1cm taflą auto było pokryte :szok: Choć mimo wszystko wolę to kucie lodu niż wilgoć i deszcz... A mój K ma takie samo podejście jak Ty, mówi, że jak patrzy za okno to mu się słabo robi jak widzi zimę :-D

Marysiu no dzieci są mega :-) Sine usta, uszy, dłonie ale to nic, grunt, że jest zabawa :-D
Widzę, że „uroki” ciąży Cię dopadają ;-)

Rozia melduj się od razu po badaniach :tak:
 
reklama
witam
u mnie tez mrozno...aż sie nic nie chce...
jutro córcie maja bal w szkole wiec musze wszystko przygotować...:-) a póżniej ferie więc mogę pedzic juz na porodówkę :-D


PAULA- no my juz też nie mżemy sie doczekać..brzuch mnie niby boli jak na @..twardnieje,
ale nic pozatym sie nie dzieje..takze tylko czkać..chyba ze mój gin to wrózbita i
w weekend cos sie zacznie ;-)
co do lasera to ja miałam po jednym zabiegu na oko, i znieczulenie miejscowe-krople do oczu
i bolałao jak cholera..wyszłam to płakałam z bólu..o oczy przez jakis
czas miałam jakby mnie m pobił :-) ja robiłam prywatnie 2500zł na oko..bo miałam wade postepująca
i raczej nie było wyjścia..bo teraz byłabym ślepa już ;-):-D


ROZIA - powodzenia na badaniach..


MARYSIA - ja robiłam w klinice w Poznaniu - INTERMEDICA cos takiego sie nazywa..


ide za jakies sprzątanko sie wziąść to może cosik przyspiesze..bo juz mam dosć odbierania tel..
TY JESZCZE W DOMU?? no a gdzie ..w mrozie na dworzu mam siedzieć ;-) ;-):-D:-D:-D
 
Joasiu u mnie laserowo niestety się nie da... a może i stety? Sama nie wiem ;-)
Ja mam tyle dobrze, że nie muszę tego robić, jedynie jak chcę uff... ale chyba się zdecyduję- mam maksymalnie 2,5 roku na to :-p
Hihihi mów tym Twoim telefoniadom które dzwonią, że bałwana lepisz, bo co masz niby teraz do roboty? :-D
 
Paula badanie mam dopiero o 15:30, także popołudniu dopiero się zamelduję z wynikami :-)

Joasiu doskonale Cię rozumiem... Ja urodziłam 10 dni po terminie, to już mnie szlag trafiał... A najbardziej siostra mnie wkurzała, bo co do niej zadzwoniłam, to ta odbierała tel pytanie czy juz rodzę :dry: W końcu jej powiedziałam,że jak zaczne rodzić, to jej sms'a wyślę, a nie zadzwonię, bo mnie do szału doprowadza :-)
 
melduję się po masakrycznej nocce:dry: tak mnie męczy suchy kaszel że wychodzę z siebie i wyję do księżyca:dry:
zakupiłam medykamenty i lepiej żeby mi przeszło:dry:

Katrina
proszę mnie to nie stresować :p tableteczki mają działać jak należy :p
Joanna ach te cudne pytania na koniec... ukrywaj się :ninja2::-p:-D
Marysia kiedy wizyta u lekarza?

lęcę na razie...ale będę zaglądać...
 
Alleluja jak mnie tu wieki nie było :cool2::cool2::cool2: jak fajnie znowu buzki wstawiać he he . A ja za szalałam .Mam dosć ,jestem zła :wściekła/y: wsciekła :wściekła/y:na ten mój 29 cykl. Krótka piłka .Własnie zakupiłam na 3 miesiace femiRietil czy jak mu tam . I jak to mi nie po może to pasuje na amen . Chłopa jeszcze na badania wyślę . Niby taki chętny ;-)ale to pewnie w pysku jak zawsze :-D a jak co do czego dojdzie to z cyka tak jak z dentystą ;-) choć tam pewnie będzie bardziej przyjemnie he he :-D . OBIECUJĘ jak oczywiście macie jeszcze ochotę czytac wypociny Beci że bedę tu codziennie :-p:-p:-p
O matko suwaczki chyba już nie aktualne he he
 
reklama
Do góry