reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzien dobry

ja w drodze do pracy jestem buuu spac mi sie chce potrzebuje kawy !!!!!
Biapl ;) hanyska ? Z kad

milego dnia
 
reklama
hejka
Amelia daje czadu z akrobacjami:-p dziś ogarniałam pokój dzieci, mała się tam bawiła, łaziła. W pewnym momencie wstała przy pufce, wspięła się na nią, z niej na stoliczek myk...i pełnia szczęścia:baffled::rofl2::-p
oszaleję...a druga pociecha miała być spokojna:rofl2:

także Liluu wiem wiem co mnie czeka z krzesełkiem:-D
a książeczki super!
Paula zdrówka!!! Biapl i dla Waszego synka też!! trzymajcie się i nie dajcie choróbsku
 
Dzień dobry :-)

Biapl zdrowka dla Kianka:-*

Paula dla Ciebie też :-)

Truzkaffka to masz ciekawie z tą Twoja corcia:-) trzeba mieć oczy dookoła głowy, a i to chyba za mało ;-)

Ją dziś później, bo rano na badaniach byłam i mi zeszło trochę ...
Zaraz młodą karmie i jedziemy na zakupy świąteczne...

Miłego dnia :-*
 
Aloha ;-)


O ho ho widzę, że tu natarcie hanysów :-D Mój tez hanys, a ja gorolka :-) niby też jestem ze śląskiego, ale jednak bardziej podbskidzie :-p więc raczej ciężko mnie zaliczyć jako hanyskę ;-)

Dziękuję za życzonka zdrówka, w sumie chyba pomagają, bo mocniej nic mnie nie zbiera- odpukać ;-)

Miłego Dzionka :*
 
hello laseczki

ja dzis caly dzien w biegu.badania, fryZjer, zakupy do paczek dla dzieci z klasy corci:-) i nie mam sily..jak to przed swietami..jutro z m wybieramy sie po zakupy swiateczne, bo jeszcze nic nie mamy kupione..
a dzis lece spac bo padam..
milego wieczorku:-):-)
 
A co tu tak cichutko???

Liluu w pracy więc nie ma jej na posterunku..

Paula a ty chora??:baffled:

Rozia może jeszcze śpi z Bianką:-)

Joasia oszczędzaj się trochę:-) chociaż [przed świętami to za bardzo nie ma jak..

A u mnie nic się nie dzieje... miałam nadzieję że na święta będziemy w komplecie :-) a tu się nie zapowiada.... teraz mam tylko nadzieję że mała nie zechce przyjść na świat w ostatnim tyg grudnia...
W czwartek mam wizytę i mam nadzieję że to będzie ostatnia bo tylko stówki lecą:baffled:


Dzięki dziewczynki - odpoczywam ile się da, zresztą nawet nie mam sił nic robić i migam się jak cholera od wszelkich prac. Notorycznie jestem zmęczona...
 
Ostatnia edycja:
witam :)

słonecznie, przyjemnie :)
pościel mi się wietrzy na balkonie, poszewki schną..

a ja odpoczywam, chłonę ciszę ...bo niebawem mała rozbrykana gaduła wstanie :-D

Roza odpoczywaj, korzystaj z ciszy i spokoju ;) i zobaczymy czy panienka przyjdzie na świat w tym czy w przyszłym roku :p
Rozia jak po zakupach?
Paula herbatka z soczkiem, miodem i cytrynką..podana ;)
Joasia zaaaalllatana że hej, od jutra...kanapa i leń! ;)
 
Dzień dobry :-)

My to już na zakupach byliśmy :-) Właśnie wróciliśmy i padam... Ale jeszcze tylko jedną rzecz dla siostry dokupię i mamy komplet prezentów świątecznych :-) Popołudniu jeszcze z siostrą mam skoczyć na zakupy w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu dla drugiej siostry... Masakra... Już mam dość tych zakupów... A jeszcze wypadałoby posprzątać przed świętami... Nie wiem kiedy to zrobię... Może w weekend...

Miłego dnia :-)
 
reklama
witam

Roza- pred swietami nie ma jak odpoczac:p:p teraz to ty sie len i oczekuj:-):-)boli:p:p

Truskaffka- kanapa od poniedzialku:p:p po wizycie:-):-) bede lezec i czekac do konca stycznia :p:p

Rozia- ty masz dobrze a ja zakupow jeszcze nie zaczelam
mielismy dzis sie wybrac a tu d... m w trasie..w piatek jeszcze ma urodziny:-):-) wiec chyba przelozymy na sobote..wszystko w ostatniej chwili :p:p
dzis kupilam lampki na choinke mialy byc biale a tu kolorowe..no normalnie idzie dostac nie powiem czego. i moja koncepcja bialo ubranej choinki poszla sie ....:p:p:p
milego dnia..
 
Do góry