reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Liluu my kupujemy dużego pluszaka i ją się zastanawiam nad tym pchaczem, bo różne opinie czytałam i już sama nie wiem... czy Twoja Lilka chodzi przy nim? Czy tylko bawi się ta przednią częścią?
 
reklama
Ośmiornica super! :D

a ja właśnie z pchacza zrezygnowałam bo u nas płytki i panele głównie, bez dywanów i boję się że jakby młoda ruszyła to szybko by glebę zaliczyła z prędkości .. :/
 
Lily uwielbia ten chodzik tak samo jak i krzesełko :tak:które też jest niebezpieczne tak naprawde bo moja akrobatka się na niego wspina i stoji nogami więc Truskafciu u ciebie będzie tak samo:-D




http://www.youtube.com/watch?v=10LuCBn878s

jeszcze takie książki do czytania jej kupiłam z czytaczem :)
 
Ostatnia edycja:
Super te książki:-) a w sumie to się wcześniej nad tym nie zastanawiałam, ale tak teraz przyszło mi do głowy pytanie: Wy mówicie do Lili tylko po polsku czy pi angielsku też ?
 
Hello ;-)
Ja tylko tak z doskoku, bo źle się czuję... coś mnie chyba zbiera, ale ratuję się Gripexami :tak:


LiLuu no co za jełopy :szok:
A prezenty dla Lily bardzo fajne :tak:

Rozia eeeee no bo Ty już masz dużą Pannę w domu ;-) Super, że tak dobrze to zniosła :-)

Roza odpoczywaj jak tylko możesz :*

Truskafffka nom boska jest ta Melka :-)

Biapl o jej, oby szybko przeszło Kinakowi :tak:


Miłej nocki :*
 
Rozia my mowimy do niej w domu po polsku a na zakupach czy w towarzystwie nie polskim juz po angielsku ,bajki i telewizje tylko po angielsku no i zabwaki tez mowia do niej po angielsku. Poza tym zauwazylam ze jak obcy do niej mowia po angielsku to rozumie chyba duzo nauczyla sie jak byla w brzuszku u mnie :) bo jednak do konca pracowalam. Dobranoc
 
reklama
Do góry