reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

pendrive w jakimś fajnym kształcie, duża deskorolka, albo bajer do
roweru np. dzwonek, licznik, rękawiczki na rower lub do gry w piłkę ,modele do
sklejania , portfel z bajerami lub dorosły

tyle znalazłam i w sumie to fajny pomysł albo ksiązki albo ausiobooki


o jakieś puzzle duże zeby sporo czasu mu zajęły
 
reklama
Ogolnie fajny prezent, ale chyba dla troche starszego dziecka, ale podsunęłaś mi pomysl na coś z piłką nożną związanegoi :-) Kupie mu może kubek fc barcelony albo ręcznik z messim albo coś w tym stylu, bo on fan jest i kota bedzie miał o imieniu Messi :-) Najchętniej to bym mu właśnie jkąś książke kupiła, ale baran nie lbi czytać nawet jak go jakaś książka interesuje... Po tatusiu...
 
No i dupa, bo nie ma odbioru osobistego...

Książeczki, bo na gwiazdke chce jej coś większego kupić :-) A ona lubi "czytać ":-) Chcę jej smartfonika kupić, to może na mikołaja jej kupię :-)
 
reklama
Rozia moja się niczym że tak powiem nie interesuje :no:

Asiu dlaczego tego nie zakończysz?? kurcze przecież ty jesteś na końcówce ciązy !!!!!!!!!!!!!!!! kurcze postaw sie raz i zobaczysz skończy się
 
Do góry