reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej

Lori zastanawiałam się co tam u Ciebie:-) dobrze że można liczyć na nasze mamy:-) niezastąpione.

Dziama oj żebyś wiedziała, leci czas jak szalony:-)

Katrina no to mam nosa hihi:-D a buciki... nie pomogę bo u nas tak jakoś naturalnie - założyłam i problemu nie było, tak samo było ze spinkami i gumkami do włosów - nie ściągała:tak:
 
reklama
hejka :)

ciężka nocka za mną...ehh nie wiem czy wam pisałam, ale małej druga dolna jedynka się przebiła i obie rosną, dały jej popalić w nocy, przebudzała się, łapki do buzi i jęki.. dałam jej w końcu kropelki i spała już spokojnie do rana. W dzień jest spoko, mała w dobrym humorze, czasem dziąsełka smaruje żelem i dajemy radę, ale nocki mamy ostatnio różne. Czasem spokojnie przespane, a czasem tak jak dzisiaj..

normalnie czuję się jakbym miała powtórkę z rozrywki bo Mati dokładnie w tym samym czasie dał mi maaasakrycznie popalić nockami. Też przez zęby... tylko te pierwsze jedynki tak go męczyły, potem już luzik był. Mam nadzieję że i z małą tak będzie :p

Poza tym mała aparatka wciąż uskutecznia swoją pozycję do raczków, teraz jak ją tylko położę to od razu myk na brzuch i ćwiczy czworaki, nogami przebiera, no szok..jak zakuma że rękami musi też poruszać, to mi normalnie dziecko ruszy w świat :eek:

Ewirut pozdrowienia dla Ciebie i Bartusia :) czekam na wieści od lekarza jak nam pięknie rośnie najmłodszy książę :)
Katrina WoW pięknie się Kubuś rozszalał:-):-):-):-) :-)Wielkie Brawa dla małego Zucha:-):-):-)
mój Matiko też najchętniej z gołymi stopami latał, w sumie tak zdrowo dla dzieciaka :p no ale wiadomo że jak chłodno w domu, i na zewnątrz to jednak by się buciki przydały hehe
ja jak młody mi ściągal buciki/skarpety-a musiał je mieć założone bo zimno było- to go wkładałam do łóżeczka i tłumaczyłam że jak chce biegać to zakładamy skarpety. Konsekwentnie. I się szybko dostosował na szczęście
Lor jak tam na froncie?? oo jesteś.. to czekamy :) jej już się nie mogę doczekać małej Lilki ;-)
Rozia Super :-) Brawa dla Bianki:-)
i jak dzielnie daje radę z ząbkami, super:-)
Joanna nooo nie mogło być inaczej!!! Bardzo się cieszę :tak:
Roza z tym cycaniem to się sprawa sama rozwiąże jak córcia sie urodzi ;)
ja wychodzę z założenia, że nie ważne jak maluch karmiony, grunt żeby mały brzuszek był najedzony i zadowolony ;)
Dziama wpadaj częściej ;)
 
Dzień doberek :)
Truskawka- no oby Amelci taj jak Matikowi odpusciło z tymi zębolami... widzę że tu wysyp zęboli odtatnio na forum Roziu- a jak uzębienie u Bianki bo cosik nie kojarzę....???
Katrina- Boso przez świat hehehhe:) ale jakos mu się nie dziwię sama tez najchętniej bym na boso chodziła:)
Lori-a już myślałam że się rozkręcisz przez noc

dziewczynki mnie może niewiele ostatnio ale jakoś od maja a i wcześniej zycie rodzinne pochłania mnie w pełni ale staram się być na bierząco z rózbnym skutkiem z fejsem podobnie... jedynie enper-owi jestem wierna jakby co
 
ewirut zadzwoń. Chociaż ja jestem zdziwiona,że na ważenie i takie tam pediatra przychodzi u Ciebie do domu, bo u mnie sama musiałam isć z małą do przychodzni...
 
No dokladnie rozia u mnie tez tak bylo ze trzeba bylo isc do przychodni i tzreba bylo miec pesel dziecka inaczej nie zarejestrowali :/
 
Liluu, Rozia- jak byla u nas położna to mowiła , że pediatra przyjedzie do nas żeby z takim maleństwem nie chodzic po przychodni! Wiec jutro zadzwonie do położnej i zapytam co i jak!

My dzis z Bartusie pierwszy dzień sami , bo tatus juz poszedł do pracy,jakos sobie radzimy. Własnie czekam aż synus sie obudzi,bo czas na kapiel:-) A ajk na złosc ucina sobie długą drzemke , ciekawe kto bedzie spał w nocy;-):szok:
 
No ja nie musiałam mieć peselu przy pierwszej wizycie, tylko miałam później dostarczyć :-)

Ewirut zadzwoń lepiej do przychodni, bo mogła Cię w błąd wprowadzić ta polożna... Przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz, a nie tak czekasz i nie wiesz czy będzie czy nie ...

A muszę się pochwalić,że Bianka dzis sama samiuteńka przewróciła się na brzuszek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D Dumna jestem jakby normalnie maturę na piątkę zdała :-D:-D:-D Matka to jednak dziwne stworzenie :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry