reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Lori drugi poród nie musi być taki sam:-) słyszałam o bólach krzyżowych, ale sama ich nie miałam.

Rozia, Liluu no liczę na to że nie będzie tak źle:-)

Liluu no ja też mam taką cichą nadzieję że po nowym roku urodzę:-) a cmokanie przy karmieniu ...cudowne, ale ja nie mogłam za chiny Mai odstawić i może będę wyrodną matką ale chyba będę karmić butelką tym razem. Chociaż żal będzie:baffled: sama nie wiem.

Katrina zaraz na nóżki wstanie:-)

Ewirut cieszę się że wszystko jest ok niech mały rośnie zdrowo.
Co do mieszanek to nie ma reguły - ja z siostrą na mieszance bo mama pokarmu nie miała i nic a nic nie chorowałyśmy szczególnie w okresie przedszkolnym i szkolnym. Ja Maję do 13 mc karmiłam cycem i co z nią przeszłam w wieku przedszkolnym to temat rzeka;-)

Rozia brawwwa dla córci:-D

Joasia super:-D:-D:-D i widzę suwaczek na dodatek 17 tyg ehhh a niedawno byłaś na pierwszym genetycznym:-)

Uciekam- Maja chce układać ze mną puzzle:tak:
 
Ostatnia edycja:
Lori ja miałam bóle krzyżowe... i zaczęło sie spokojnie, a później całą noc nasilały się...

Joasia gratki :-)

Katrina no proszę jaki Kubuś już duży :-) Będzie teraz śmigał :-)
 
Roza - miłego układania ;) ... mój już wcina kolacje i ogląda ratatuj.

Rozia - no to kto wie, puki co po ciepłej kąpieli bóle nie przeszły. Nawet zaczełam spisywać i są nieregularne ale tak co 7, 8 minut. Boli ale nie jakoś fest. Albo się w nocy rozkręci albo wyciszy.
 
Lori ja to w szpitalu juz byłam, bo po terminie i musieli mnie przyjąć i całą noc mnie męczyło i nie miałam rozwarcia, a rano mnie na wywoływanie wzięli, to jak sprawdzili zanim mi podali oksytocynę, to miałam już 7 cm :-)
Jakby co, to pisz nawet w nocy :-) ja mam wyciszony tel, więc chałupy mi nie obudzisz:-) a rano przynajmniej bedę mieć info świeże :-)
 
reklama
Do góry