reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Truskaffka miałam kupić sobie browarka i zapomniałam,więc nie napiję się z Tobą :-( Chociaz mam winko, które mi znajomi z Chorwacji przywieźli, więc kto wie... ;-)

Paula rozumiem,że w weekend będzie Cie raczej mało,żeby nie powiedzieć, że wcale ;-) Usprawiedliwienie zaakceptowane :-)
 
reklama
Witam

ja sie wczoraj "zapomnialam" przy serialu ktorego ogladalam dwamlata temu i dopiero teraz udalo mi sie znalesc kolejne odcinki online
no i tak mi dzien zlecial i jak sie ocknelam to byla druga w nocy:-D
oczywiscie Lilka w miedzyczasie to spacer to karmienie i tak zlecialo


milego dnia wszystkim

kurde moja Lily chora :( zwymiotowala mi dwa razy przy jedzeniu :( juz trzy dni ja dzwigalo przy jedzeniu ale myslalam ze to wina tego ze z niej niejadek jest a dzisiaj juz nawet pic nie chce :(:(:(:( mamy wizyte w pl klinice na 14 pd razu badanie krwi jej zrobie cholera zawsze cos
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :-)

Liluu to daj znać jak będziesz po wizycie... Mi Binka też przedwczoraj zwymiotowała, ale to przez to,że juz nie chciała jeśc i udawała,że wymiotuje i w końcu zwróciła...

Miłego dnia :-)
 
Na pewno wm napisze
rozia ja tez myslalam ze udaje inw koncu zwrocila :( no ale jak mi drugi raz zwymiotowala to juz nie zart i nawet pic nie chce to do niej nie podobne a przy okazji zrobie ej badania krwi bo tutaj nie robia badan takim maluchom

a jak wasze dzieciaczki ? Zdrowe
 
My juz po wizycie i jak narazie to Lily jest zdrowa :confused: Ma lekko czerwone gardziołko ale to minimalnie wiec nie wiem jaka jest przyczyna tych wymiotow mamy wizyte kontrolna w poniedzialek ale lekarz nie obstawia choroby a badanie krwi zrobimy w poniedIalek
 
Dzień dobry :-(


katrina super,że już wróciliście :-) Mam nadzieję,że wyprawa była bardzo udana :-)

Masakra jaka jestem niewyspana,a Bianka już wstała :-( I nawet nie będzie jak się zdrzemnąć w ciągu dnia, bo do znajomych dziś jedziemy...

Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry