reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam nocna porą męzuś już śpi a ja jeszcze przy kompie walczę z fotami slubnymi więc tak na dobranoc wpadłam choć zajrzeć co u Was..... Katrina- to się kubulek rozszalał z postępami....a jak zdrówko lepiej już z tym kataraem??
Lori- czyżby to już czekam z niecierpliwościom...
Joanna Róża- super ze wizyty udane... tylko w szoku jestem że te wasze ciąże tak szybko biegną masakra normalnie
Rozia- jak tam Twoje róbótki?
Ewriut daj znać jak tam po wizycie lekarza.... a chrzestni już wybrani??? Ja w przyszłości też chciałabym chrzcić bobasa w miarę szybko- no chyba że przyjdzie mi rodzić w lutym czy styczniu to sie wstrzymam do wiosny....

kochane dla tych które nie maja fb na g wrzucę najnowsze wypocinki bo dawno się nie chwaliłam niczym
 
reklama
Dziama - no ja do końca nie mam pewności skąd ten katarek, bo: albo z powodu zmarznięcia stópek, albo następna trójka w natarciu. Udało mi sie podejrzeć dziś jak go przebierałam, że dolne są obie, a górne lada moment też będą. Więc może to przy okazji wychodzenia ząbka. Póki co tylko trochę katarek - zobaczymy jaka będzie noc.

Widzę, że u Kuby ten rozwój następuje na prawdę takimi skokami. Jakiś czas nic nowego się nie dzieje, a potem szybciutko w krótkim czasie nadrabia. Alinka tak systematycznie nabywała nowe umiejętności i nie miała takich skoków.
Teraz tylko pytanie - jak przekonać Kubę do noszenia bucików???? Bo nie dość, że buty zdejmuje, to jeszcze skarpetek też się szybko pozbywa. Lubi mieć gołe stopki.

Lori - jak sytuacja na froncie??? Weź sobie No-Spę i spokojnie połóż lulu. Albo się rozkręci, albo prześpisz nockę.
 
Dzien dobry :-)

Lori nic nie pisała, więc nie wiem jak sie sprawy mają...

Dziama czekam na dostawę, bo w tej pseudo pasmanterii co byłam, to nic nie mieli i zamówiłam przez allegro:-)

Katrina ja Ci niestety nie pomogę, bo nie wiem :-(

Miłego dnia :-)
 
witam

nie wyspana bo jakies glupoty mi sie snily ...wrecz koszmary..zaraz zmykam paczki wyslac i po zakupy..

lori - jak tam??

rozia- jednak szydelko?? ja tez tak myslam zeby sie pobawic w to zwlaszcza przez zime jak sie w domu wiecej siedzi..ale ja raczej beztalencie:-):-)

dziama - zazdroszcze ci tego talentu..

milego dnia:-):-)
 
Dzien dobry

rozia najwazniejsze ze checi sa :)gratulacje dla Bianki :tak:

Lori hop hop ?
joasiu tak nie raz sie sni ze potem czlowiek bardziej zmeczony sie budzi

milego dnia
 
melduję się nadal w dwupaku .... a może i dobrze bo chce oddać książki do biblioteki puki mam wielki brzuch to może kary nie zapłacę :sorry2::sorry2::sorry2:

no ale dzisiaj w nocy to juz mogło by sie rozkrecic na dobre :-p
 
Mati wyjątkowo spał dzisiaj do 09 co jest kompletnie nie w jego stylu więc leżałam ile sie dało zeby to wykorzystać, o 08:30 niestety miałam bieg do łazienki i poranek zaczełam od przytulania porcelany

skurczy nie ma, ale jest mi nadal niedobrze .... mama przyjdzie po Mateuszka a ja troche sobie bede sprzątać
 
reklama
Do góry