reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
losiczko truskafka wróciły- ja się poddaję- takie niedobre od dziadków wracają...

marysia ja ci ten wózek zafunduję - tylko mi miejsce zarezerwuj

karolcia no teraz już samych siebie przeszło dziadostwo- poznań poznaniem, ale bez przesady!!!!!!!!!!!!

ilonka Ty się pięknie uporałaś ze wszystkim- brawo. Jak ja byłam szyta to niby ze znieczuleniem a wszystko czułam i po samolocie do góry uciekałam- mam wrażenie , że to "znieczulenie" to był tylko niepotrzebny dodatkowy ból. A przy ostatnnim porodzie jak mnie położna zobaczyła t sama zapytała kto i po co mnie tak ciął- teraz mało , że miałam zzo to jeszcze zapytała czy może ciut naciąć- miałam trzy szwy tylko. a kawkę piłam inkę rozpuszczalną - da się chęci oszukać

agnes nie taki diabeł straszny- wynocha z tabelki!!!!!!!

kasiaes lezeć bo po dupsku złoję

dziamato te pogody zakichane- u mnie nawet dzieci źle się czują

roszpunka już Cię staraczki wypędziły- ale z tabelki hi hi

katy??????????????????

jak którąś pominęłam to przepraszam

a moje szkraby kochane- diabły wcielone wróciły i już jest wesoło. zrobiły demolkę.
 
Piąteczko Ty to jestes asiorka :-D:-D:-D Tak prosto z mostu dziewczyny z tabelki wyrzucasz he he. Na tę ostatnią oczywiscie :-D

No 3 miejsca nie długo sie zwolnią :-) dziewczyny składać zamówienia na miejsce :-D
 
karola n ie ma się czego bać- to jest takie boooom. nagle wiesz co robić i sam anie wiesz skąd- instynkt skarbie- a czynniki zewnętrzne trza eliminować
0shoot.gif
 
hej laski
odcieli mnie od świata na pół dnia..burza przeszła taka że już dawno takiej nie widziałam ( a troche przeżyłam:-))
drzewa z korzeniami powyrywało,garaże pozalewało...a u mnie spokój :-D, jedną doniczke przewróciło...a teraz znowu grzeje...
ilonko - pozniej napisze ci dane na priv..
karolina - współczuje sytuacji..jakoś dasz rade...

a teraz mam pytanie, bo wy tu widzę wciągnęłyście się w te teściki :-D widziałam gdzieś na allegro takie po 10 szt - to wystarczą czy mam szukać jakiś innych..bo u mnie w aptekach to takie rzeczy na zamówienie
:-D, wiec na necie byłoby szybciej...a chyba musze sie też pobawić w te sikańce...bo ta @ małpa nie chce mnie opościć ..powraca jak bumerang...:-D
 
roszpunko niby już 17 tydzień, a tak jakos powoli to mija... Może dlatego,że nie pracuję :-)

Ilonko myślę,że wyniki będą koło 16-17, bo 15 święto, więc wiadomo jak jest... Ale nawet udaje mi się nie myśleć :-)

Piateczko to znowu masz wesoło w domku :-):-):-)

kasia no masz... Ale najważniejsze,że z maluchami wszystko ok :-):-):-) Idź na to L4, bo praca też Ci pewnie stresów dodaje...

Karola my tu wszystkie czekamy aż osiągniesz granice wytrzymałości i wykrzyczysz wszytsko... A może na początku wykrzycz wszystko małżowi... Ciekawe co by powiedział...

Ilonko to tylko się cieszyć,że Pawełek pięknie je i śpi :-):-):-)

A ja dziś zrobiłam porządek z ciuchami i opróżniłam komodę dla dzidziusia :-):-):-) Poprzeglądałam wszystko, część wywaliłam, część oddałam dla biednych i od razu miejsca się zrobiło :-):-):-)
 
asia my na allegro kupowałyśmy, bo przede wszystkim taniej :-):-):-) dziewczyny mają upatrzonego sprzedawcę i wszystkie chyba u niego kupowałyśmy :-) Ja niestety nie mam namiarów na niego, ale myślę,że dziewczynki zaraz Ci wrzucą :-):-):-)


Sorki za post pod postem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry