reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dzień dobry dziewczynki

ja mi się nic nie chce- spiję kawusię to może ciut przejże na oczy. ale już od wczorajszego wieczoru jakaś męczona łażę

rozia no to rzeczywiście wieczór przekichany

losiczko czy Ty masz dziś wizytę????

postarm się zaraz resztę doczytać
 
reklama
Witajcie moje kochane. Ja z wielką chęcią opuszczę miejsce w tej tabelce, tylko któraś z was musi przekonać mojego synka, że czas już wyjść do ludzi!;-):tak: Dziś siostra ma mi podrzucić piłkę, więc jak nie zapomni, to wieczorem będę skakać.
W nocy prawie nie spałam, bo przyszła burza, deszcz i wiatr i wstawałam z 10 razy to otwierać to zamykać okno. Jak otworzyłam to zaczynało padać, jak zamknęłam to robiło się tak duszno, że pot ciekł mi z czoła. Ledwo żyję teraz. Jak zwykle zapowiadali deszcz na dziś, a u mnie tradycyjnie słońce praży :crazy:

Wiem, że miałam już nie marudzić, ale przestaję już wierzyć w to, że kiedyś w końcu urodzę:unsure:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Roszpunko na pewno urodzisz hehe już się nie wywiniesz:-):-)

Rozia
współczuje przygód,dobrze,że mieszkasz na parterze i kiciusiowi się nic nie stało.Ja mieszkam na 8 piętrze i raz nasz kotek przeszedł po barierce do sąsiada i 2 klatki dalej:szok::szok::szok:. Teraz jak będziemy mieli kotka to zakładamy siatkę.

Ilonka kawę jedną dziennie spokojnie możesz wypić nawet normalną, tak mi powiedziała położna:)

A ja ciągle nie wiem w co małego na chrzciny ubrać ,że o sobie nie wspomnę:)
Na grupie obiecane fotki z małpą hehe

A co z Zagubioną ? Czemu nie zagląda?
 
Witam się z rana i zaraz wracam do pracy...

Piąteczko, hahahaha staram się jak mogę tylko nie zawsze wychodzi ;-). Teraz jak przychodzę z pracy, to od razu staram się położyć, a w pracy siedzę cały czas z nogami na podnóżku, więc nie jest źle. A po czym to zmęczenie :rofl::rofl::rofl:???

Karolciu, idę 13.08. prywatnie na USG, a potem 16.08. do mojego gina.
Ja mam podobnie jak Ty, że myślę sobie: „tak, tym razem zrobię awanturę i powiem wszystko, co mnie boli”, a jak przychodzi co do czego, to kulę ogon pod siebie. Chociaż ostatnio jak była teściowa, to nie wytrzymałam i zrobiłam awanturę i to było dobre posunięcie, bo oczyściło trochę atmosferę
:tak:.

Joanno, a mierzysz temperaturę? Może załóż sobie konto na enpr.

Róziu, fakt, że w pracy mam sporo stresów, chociaż ostatnio to w domu mi się bardziej ciśnienie podnosiło... Już niedługo idę na urlop, a potem jeszcze chwilka i będę pracować w domu. Ja też ostatnio takie odgruzowanie robię. Szafa już pusta, a w komodzie zostały do opróżnienia 2 szuflady i szafka.
Ojjjj... to faktycznie wieczór miałaś nieciekawy... Dobrze, że kicia się znalazła!


Losiczko, ja też bym chciała parkę, ale raczej będą siostry ksero lub bracia ksero :-D:-D:-D.

Agnes, ja od września zamierzam pracować w domu, czyli lajtowo i bezstresowo (mam nadzieję). Fajnie masz z tym ogrodem, u nas wczoraj taka duchota była, że ledwo żywa wróciłam z pracy :oo::oo:. Na szczęście dziś już chłodniej.

Violu, muszę sobie dodać link do tej małpki do ulubionych i pewnie w odpowiednim czasie zakupimy 2 szt ;-). Właśnie strasznie się boję tego przedwczesnego porodu :unsure::unsure::unsure:... Mam jednak nadzieję, że pochodzę chociaż do tego 10 grudnia...

Marysiu, ogórki, mniam. Masz rację, poczekaj na lepsze, żebyś nie musiała w połowie zimy wyrzucać...

Roszpunko, trzymam kciuki za pozytywne efekty skakania na piłce &&&&&&!!!



Dziewczynki, czy macie jakieś wieści od Katy???



Miłego dnia!!!
 
Hej dziewczynki:-)

Viola na my tutaj nie zakładaliśmy siatki, bo to nie nasze mieszkanie, a nasze mieszkanie nowe też jest na parterze i ogródek mamy, więc siatka odpada .. trzeba będzie coś wykombinować...

Kasia no obyś jak najszybciej na ten urlop poszła :-)

Roszpunko to miejmy nadzieję,że piłka i Tobie pomoże :-):-):-)

No właśnie, wie ktoś co u Katy??

Piąteczko obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podziałało ?? :-D:-D:-D

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
to moje zmęczenie to pewnie po weekendzie bez dzieci- się człek rozleniwi i masz babo placek-no ale już mnie dzieci do pionu postawiły hi hi. teraz z dnia na dzień coraz bardziej się testom będe przygladać- już siedzę jak na szpileczkach
 
Dziendoberek:-)

Roszpunko skacz kochana na tej piłce aż do skutku:-) Ty zwalniasz miejsce :-) ja w nie wskakuje:-)

Ja już po wizycie:-) Do menopauzy jeszcze mi daleko he he. Jajo sobie mierzy 19 mm czyli owulka jak w w zegarku przypuszczalnie na 13 dc czyli za dwa dni :-).Endometrium przepiękne 11 mm trzywarstwowe :eek: jakbym wiedziała o co chodzi he he bo sie nie znam na tym.

Także moje kochane strzał oddaje jutro :-):-):-) Dzień przed :-) Trzymac kciuki. Pani doktor powiedziała ze daje mi czas do listopada potem jakies wspomaganie :-)

Dopiero wcinam sniadanko :-p Miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry