reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

rozia jestem tego samego zania tym bradziej ze nie dal mi skierowania na usg genetyczne ze da mi dopiero jak przyjde kolo polowy sierpnia boze to juz by byl 17 tydzien wiec ten mi powiedzial ze juz i tak za pozno ale dal mi skierowanie a jasie umowilam za tydzien bo i tak nie musze teraz robic bo i tak za pozno tym bardziej ze u nas usg nie dziala do 8 sierpnia aaaa i zapomnialam tamten powiedzial ze nie bedzie mi prowadzil ciazy i wyprosil ale zeby nie bylo ze mi nie udzielil pomocy medycznej to ze mam przyjsc kolo polowy sierpnia
 
reklama
Sylwia Lekarz się darł na ciebie :no::wściekła/y::eek::baffled: masakra jakaś
Rozia a jak ty się trzymasz?? dajesz radę??

ja pisałam do Katy ale nawet nie odpisała boję sie :(jeszcze jej się tak nie zdarzyło
Piąteczka Losiczka zaświećcie swoim humorem tutaj bo tak jakoś smutno :-p
 
justyna, może to rzeczywiście nic takiego i trzymam kciuki żeby tak było. Dopiero co urodził wam się synek, więc wątpię żeby twój m szukał w takim momencie rozrywek. No i powiedział ci co było w tym smsie. Nie znam twojego m, ale ty znasz go jak nikt inny, więc ty powinnaś wiedzieć czy byłby zdolny do jakiegoś świństwa. Na pewno jest wszystko dobrze:tak:
Ja tak samo jak piąteczka, nigdy nie zaglądam do telefonu ani komputera m, on tak samo do mojego. Czego oczy nie widzą...;-):happy2:

axa, jak byłam u położnej to mały był jeszcze ułożony pośladkowo. Stwierdziłam, że takie ciąże rozwiązuje się przez cc,a ona na to, że niekoniecznie. Pupa jest mniejsza niż główka i czasem nawet łatwiej urodzić. Trochę mnie to zdziwiło, ale tak niby się zdarza...

sylwia, co za burak! Dobrze, że znalazłaś normalnego lekarza.

rozia, jak widzisz dalej 2w1:happy2:
 
Witam dziewczyny po caaalym dniu w pracy:(:-:)-(Padam na ryjek....a @ jak nie bylo tak nie ma:szok:Głodna ciagle chodze,ochote mam na wszystko,chyba juz przytylam-ale tak mam przed @-ciezko mi sie opanowac:sorry2:
Byłam jeszcze w miescie i pokupiłam co nie co mamie co by z pusta walizka nie leciec:-DPrzepraszam ze tak ogolnie do was pisze ale przeczytalam,nadrobilam ale nie pamietam co i jak.Głowka juz po calym dniu fiksuje:cool2:

Jeszcze tylko 5 dni pracy i urlop:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DMusze odpoczac i od pracy i od ludzi.Moja przyjaciolka zrobila sie taka maaarudna,nic jej nie pasuje..caly czas niezadowolona z zycia chociaz finansowo duzo lepiej niz my-ale ciagle malo...jakos ta anglia zmienia ludzi...tesknie za moimi dziewczynami z polski...:-(Juz wczoraj powiedzialam mezowi ze musze odpoczac od tegpo jej "o ja pierdziele..."o Bozee...itd..ile mozna.Ja nie wiem ale jakby nie bylo to nie potrafie narzekac..wychodze z zalozenia ze niektorzy maja duuuzo gorzej od nas i itak nie narzekaja,mamy siebie -super z nas rodzinka,z kasa to wiadomo jak u wszystkich-raz lepiej raz gorzej ale w lodowce niczego nie brakuje,no i zdrowie jest wiec czego tu bardziej chciec,zycie jest za krotkie zeby ciagle biaadolicccc.uhhhh;-)
 
sylwia masakra:szok::szok::szok: ale dlaczego nie chciał prowadzić ciąży??:szok: Bo co ??:szok::szok::szok: Co za konował !!!!! Ale bym mu raban zrobiła, w całym ośrodku by mnie było słychać :-D:-D:-D

Ania a spoko :-D wróciłam od mamy z odpoczynku i teraz trzeba odpocząć :-D:-D:-D

asiczka ja też jestem tego zdania :-) Pieniądze to rzecz nabyta. Pewnie,że dobrze jest jak jest ich więcej, ale z drugiej strony zawsze może być gorzej,więc trzeba cieszyć się z tego co się ma :-)
 
Roziu ja świruje tylko 2 dni przed terminem @ :-):-):-)

Piąteczko a jak sie darła :-D a ta dziewczyna co 5 syna rodziła :-D nie wierzyła że syn i mówiła do niego ona hehe . Mnie pewnie tez to czeka :-D

Sylwia to juz 15 tydz :szok: A jak sie czujesz???

A mój chłopek jeszcze w pracy :-):-):-). Niech pracuje he he .Do owu jeszcze troche to se wypocznie jeszcze.

U mnie w domu jest tak. Ze ja otrzymuje dużo smsów. Mężuś pyta kto mnie tak męczy??? Ja mu zawsze odpowiadam że kochanek:-). Nie bawi mnie przeglądanie jego telefonu i wzajemnie. Zaufanie musi być choć głowy nie dam że nie mógł by mnie zdradzić :cool2:.Jak był we Francji to byłam spokojna o jego cnote he he .

Aniu jak tam na urlopie ;-) .Ja też myślę o Katy o Ilonce .


 
Dziewczynki prawda jest taka,że jak się chce zdradzić, to się zdradzi i nic na to nikt nie poradzi i nie upilnuje... Także po co sobie głowę zaprzątać :-D:-D:-D Ale jak bym złapała to marny Jego los by był... i on ma tego świadomość, dobrze mnie już poznał :-D:-D:-D
 
rozia nie chcial prowadzic dlatego ze zrobilam badania po 10 dniach jak mi dal skierowanie a do niego poszlam tydzien pozniej jak mi kazal tyle za wynikow nie bylo i dlatego taka wojna byla..

losiczko czuje sie juz lepiej mdlosci minely ale za to strasznie boli mnie kregoslup musze isc do ortopedy ;/
 
a ja głupia byłam zanieść mężusiowi ciacho do jaskini i mi trochę zeszło........

ach nie brakuje weterynarzy jak to juz kiedyś ustaliłyśmy

przeczytałam na szybko bo mam z m randkę za chwilę
enfbain2.gif


może jeszcze zaglądnę- ale raczej do juterka- trza korzystać jak dzieci nie ma
 
reklama
Do góry