reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Hej!

...w końcu doczekałam się weekendu:-D
Niestety nie nadrobię was dziewczyny,musicie mi to wybaczyć.Przeczytałam z grubsza i tyle...jestem zbyt wykończona aby myśleć :shocked2:Lece pod prysznic i uciekam do łóżka do męża którego można powiedzieć ze nie widziałam cały tydzień.
Od ponad 4 lat pracujemy przeciwne zmiany więc same rozumiecie że w weekendy trzeba nadrabiać cały tydzień :-):-D


Zajrzę do was w weekend w miarę możliwości.
Spokojnego i udanego weekendu dziewczyny!


Katrina dobrze że dzieciątko przybiera na wadzę,nic tylko się cieszyć :tak:
Ilona słodkości masz na zdjęciu :tak:śliczny Pawełek!
 
Ostatnia edycja:
się rozpisałam a posta wcięło

dzień dobry dziewczynki

losiczko do pięciu razy sztuka hi hi

ilonka Pawełek patrzy takim bystrym wzrokiem , że wyglada jakby miał ze trzy miesiące- oj ciocia piąteczka by go rozpuściła jak dziadowski bicz

rozia wózio fajny

dalej już i wyleciało z głowy-sorki - bo ja zakochana, ale już niedługo to wiać będę
155.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie i ja z ranka:-)

ilonka mały poprostu nas rozbraja:-D:-D:-D:-DNo jest przesliczny i faktycznie taki bystrym oczkiem juz sobie patrzy:)))Zagladaj kochana na spokojnie-bylebys sie czasem pokazala bo brakuje nam ciebie :tak:

Nic mi sie nie chce dzisiaj ,juz myslalam zeby do pracy zadzwonic ze nie przyjde bo sie zle czuje..ale pomyslalam ze jak @ przylezie i faktycznie sie zle poczuje to znowu bede musiala cos krecic...ach...tempka jak widac na wykresie-szaleje..brzuchol pobolew,cycuchy mega bola...czekam dalej..

piateczka fajnie jest byc zakochanym:))My po tylu latach tez jeszcze motyle w brzuchu mamy :))Dobrze jest trafic na ta swoja druga polowke-szczesciary jestesmy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziendoberek :-)

Ilonko ciesz sie że tak daleko od Ciebie mieszkam bo bym Ci zjadła tego Twojego synusia :-):-):-). Wpadaj jak mozesz , nie przepraszaj bo nie ma za co. Buziaczki dla Was :-):-):-)

Katrino synek na sterydach czy co??? Troche nam tu sciemniasz bo udzielasz sie na innym forum...;-);-);-)

Piateczko oby nie do 15 razy :sorry:

Asiczka sikamy sikamy kochana na teściora :-):-):-)

Miłego dnia babeczki .:-) M miał wczoraj wypłate :-p lece troche wydac kasiorki :-p
 
losiczka oj jak pieniężnej było to szalej kochana szalej

asiczka a Ty tez nie ściemniaj tylko sikaj kochana

EDIT
losiczka to se byśmy musiały jedenastoraczki machnąć hi hi
 

Witam
Ilonka
też miałam napisać,ze na tym zdjęciu Pawełek wyszedł jakby miał kilka dobrych tygodni a nie taki wykluty dopiero co.... bystre oczęta:)

Katrina ale szybciutko rośnie Kubuś i dobrze:)

asiczka &&&&&& za sikańca:-D

Pamiętacie jak przysłałam wam linka z małpką? Właśnie Antoś dostał dziś rano małpę i jest w niej zakochany. Patrzy na nią gada z nią uśmiecha się i próbuje jej dotknąć, a ja nie mogę wyjść z podziwu:)
 
reklama
Do góry