reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Rozia swietny ten wózio:)):-D ach...tez juz bym chciala tak ogladac te wozki i inne *******ki dla bejbikow:)

Mnie wlasnie wziela ochota na murzynka i sie zabieram za pieczenie,takiego na prędce ukrece raz dwa;-)Mówilam ze mnie ponosi z tym żarciem:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Rozia prosze cie bardzo;-):

3 szklanki mąki

2 szklanki kefiru
1 szklanka cukru
0.5 szklanki oleju
2 duże łyżki dowolnego dżemu (u mnie truskawkowy)
2 czubate łyżki ciemnego kakao
opakowanie cukru waniliowego
2 płaskie łyżeczki sody

wszystko wymieszac mikserem i piec ok 40 min w 180 st. nie mam sodki wiec dalam proszek do pieczenia:)
 
dziękuję :-) teraz piec nie będę, bo na tym mieszkaniu mam stary piecyk i nie umiem temperatury ustawić, ale na naszym mieszkanku jak zacznę szaleć, to łoooo :-D:-D:-D
 
Witam dziewuszki:)

Agnieszka.kk
witaj:) nie miałyśmy okazji się poznać:-D

Ilonka
super,że tak szybko wyszłaś z Pawełkiem i całuski dla dzielnego starszego braciszka. I jeszcze raz powiem ślicznego synusia urodziłaś:-D:-D:-D Niech zdrowo się chowa:)

Rozia
wózek super ,podoba mi się kolor nr7 i nr 2. Ale jak szukasz tańszego to też znajdziesz coś super,wybór jest ogromny. Ja z mojego jestem bardzo zadowolona.

Justynka
Synuś uroczy i jak szybko rośnie...:) a co do męża to ciężko coś doradzić,ale patrząc z perspektywy zdradzonej kobiety (przez byłego męża) byłabym czujna. Bycie takim miłym i grzecznym to usprawiedliwianie siebie,ale oczywiście nie mówię,że tak jest w waszym przypadku -tak było w moim przypadku.

sylwia
jak dobrze,że zmieniłaś lekarza,ciąża to coś bardzo ważnego dla kobiety i nie można pozwolić sobie na takie traktowanie.

Mało mnie ostatnio z powodu braku czas, oczywiście oglądam olimpiadę ,spędzam z synkiem dużo czasu na świeżym powietrzu,a wczoraj jeszcze odstawiliśmy starszą córkę na dworzec i pojechała sobie do tatusia na południe Polski.
Byłam u ginka i wszystko już dobrze, blizny ładnie się pogoiły także koniec celibatu:)

MAMY ZŁOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny placek sie udal i ja zmykam do kapania i lulu-jutro znowu praca:no:​KOLOROWYCH SNÓW:)))))))))))))
 

Załączniki

  • 100_7627.jpg
    100_7627.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Kochane moje Ja obiecuje ze bedzie mnie juz wiecej moze od poniedziałku.... teraz jak m jest w domciu to jakoś zalatana jestem ciągle........ :sorry::dry: w sumie to w szoku jestem ze tak na chodzie jestem po tym porodzie......nawet tesciowa była zaskoczona ze latam jak fruśka jakbym w ogóle nie rodziła hihi :-D:-D:-D
Poprawę obiecuję w następnym tygodniu juz... :tak::tak::tak:
Przepraszam ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas ok, malutki grzeczny, doi cyca strasznie :tak::-) sutki bolą jak pieron- jutro lece na miasto kupić te osłonki na piersi moze pomogą jak nie to przy kazdym karmieniu bedą lecieć łzy chyba :-( no nie ważne jakoś to bedzie.......... Wczoraj był spokój ale od dziś zaczynają sie odwiedziny ...kazdy chce zobaczyć "kudłatego" hehe :-D:-D:-D także weekend z głowy mam ........:confused::confused:

całuje Was strasznie mocno........myslę ciągle o Was...........
widze ze Roszpunka chyba bedzie sama tego Maksia wyciągać hihi:happy2::happy2: ale uparciuch ............:confused::confused::confused::confused: :confused:

aaaa Ania rzuciły mi sie oczy Twoje łowy dla Lily............... BOSKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak: tam to macie fajne ciuszki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |NO i słońce wypoczywaj ile sie da na tym wolnym....... a Piotruś tez ma w tym samym czasie ???????????????????????

Widze ze i sylwia jest.........super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asiczka jaki tam grubasek z Juleczki???????? chudzinka i jaka dłuuuuga hihi :-D
Viola to bedziecie teraz szaleć jak w sumie chata wolna bo Antoś raczej nie bedzie wiedzieć o co chodzi ,,,,,,,,hihi :-D:-D
axarai trzymam kciuki aby Adusia sie przekręciła jednak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justyna ja nie mam pojęcia co Ci doradzić czy napisać.........:confused::confused::confused:

kurcze przepraszam jeszcze raz ze nie kazdej wszystko odpisuje ale na szybkiego juz drukuje bo ledwo na oczy juz widzę,,,,,,mały śpi wiec trzeba wykorzystać i odpocząć .........:sorry2:

dobranoc gwiazdunie moje piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak:

Zdjęcie9303.jpg
 
Ostatnia edycja:
ilonko nie musisz wszystkim odpisywać, bo masz co robić teraz, także się nie stresuj :-) Tylko zaglądaj do nas jak możesz i git :-) Fajnie,że tak na chodzie jesteś, no a Pawełek jest przesłodki :-D:-D:-D

A teraz to i ja się już żegnam :-)
 
reklama
Ilonka - GRATULACJE!!!!!! Coś mi się wcześniej net na BB wieszał i nie mogłam nic zrobić. Poczytałam może 1 stronę i koniec. Faktycznie Pawełek ma włosków, że niejeden dorosły facet mógłby mu pozazdrościć. Mojemu się z przodu wytarły i jest taki łysolek.

Justyna - po prostu zachowaj czujność, miejmy nadzieję, że to nic nie znaczyło, ale w niektórych sytuacjach "kontrola podstawa zaufania",

Nie wiem czy Wam pisałam - w czwartek byłam z Kuba u położnej, żeby skontrolować jak przybiera i PRZYBIERA!!! Waga 6,5 kg i 62cm (a jutro skończy 2 m-ce).

Dobrej i spokojnej nocki Wam życzę.
 
Do góry