reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

agnes2704 dziękuję Kochana bardzo dobrze,żyję tylko myślą że jeszcze 4 dni z dzisiejszym włącznie i wakacje!!! ja też czekam na wiadomości od Małej Mi,o Roszpunce też cicho,może juz tuli maleństwo do siebie:-).ja u teściów też nigdy nie czuję się komfortowo...
 
reklama
hej hej:-)

Pamela no nieźle pocisnęli kolesie:-D

Piąteczko ja mam taki sam nick na enpr, też wczoraj zablokowałam....

Losiczko
udanych zakupów:-)

Karola może to hormony:-) oby szybko przeszło

Też zmykam na zakupy, miłego dnia....
 
Witajcie dziewczyny!

Przeglądam forum i pomyślałam sobie że może przyłącze się do wątku "przyszłe i obecne mamusie"
Obecne to jeszcze nie ale przyszłe czemu nie :-)
Od niedawna podjęliśmy z mężem decyzję o staraniach o drugie dziecko ale to dopiero po nowym roku jakoś,na spokojnie i na luzie.Planujemy także zakup nieruchomości na przyszły rok więc sama nie jestem w stanie określić dokładnej daty starań,myślę że co ma być to będzie :tak:
Na razie postaram się odwiedzać was,kibicować przy porodach i zbierać doświadczenia które może kiedyś i Ja wykorzystam przy dziecku:)

Pozdrawiam was!
 
agnieszka.kk to widzę artystka,śliczne fotki.my tu tez mamy uzdolnione dziewczyny,no ja akurat antytalent,ale reszta dziewczyn tworzy cudeńka,wiec dobrze trafiłaś:tak:
 
agnieszka.kk to widzę artystka,śliczne fotki.my tu tez mamy uzdolnione dziewczyny,no ja akurat antytalent,ale reszta dziewczyn tworzy cudeńka,wiec dobrze trafiłaś:tak:

Dziękuję pamela ;-)
Fotografia to moja amatorska pasja tylko i wyłącznie.
Ostatnio mało czasu mam na fotografię ale gdy tylko czas pozwala to pstrykam :-D
Udanego dnia w pracy życzę!
 
reklama
pamela niezła historia ha ha. a jak ja jestem gdziekolwiek to rodaków poznaję - w jakimkolwiek języku by nie mówili po swojskim k........mać :szok:

kłapciu uszy i ogonek do góry kochana

sprawdźcie czy juz macie dostęp- bo jak wiecie ja geniusz jestem

agnes nie wiem jak mam Cię dodać- może załóż fikcyjny enpr?

agnieszka kk witaj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry