reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Pozdrowienia od Ilonki :-):-):-)

Nie może doczekać sie powrotu do domku. Mały wisi na cycu :-) ale Ilonka martwi sie że mam mało pokarmu. Jak wróci do domku to ja zaleje ( ja tak zawsze miałam szpital mnie blokował).

Karolciu co to za dolinka kochana. Ciężarówki dolinki staraczki tez :sorry2: co jest babeczki :-)

Roszpunko co u Ciebie???
 
jestem i ja babeczki! piąteczka ja nie mam dostępu do Twojego wykresiku,ale nick mam zawsze taki sam/pamela...
 
Ostatnia edycja:
MałaMI daj nam znaz jak po badaniach,zebym mogła kciuki za udaną wizyte puscic bo ja tak w pracy bez rak ani rusz... no i posty niewygodnie sie pisze:-D:-D:-D
 
nosz kurcze blade jak to zmienić... ptóbowałam ale sie nie da...chyba musze od nowa wykres zrobic a da sie jednak chyba zmieniłam
 
Ostatnia edycja:
karol_in-a to chyba hormonki szaleją bo wczoraj kipiałaś energią:tak:,może Jagódka zmęczona i śpi to i mamusia opadła z sił:-).
 
witam i ja dzisiaj!

piąteczko
ja tez nie mam dostępu do twojego wykresu :no:

karolcia jak ja dobrze cię rozumiem. też jakaś bez energii, bez życia jestem. do piątku jesteśmy u teściów i nie mogę sobie znaleźć miejsca. do tego bola plecy zwłaszcza wieczorem i w nocy. nie wysypiam się i w ogóle beeeee

małami
ja tu czekam na wieści od ciebie jak po wizycie?

pamela jak samopoczucie twoje?

roszpunka
hop hop. co u Ciebie. nadal 2 w 1?
 
reklama
a ja wczoraj całe popołudnie z koleżankami na zakupkach poszalałam,no i miałam śmieszna przygodę...weszłysmy do sklepu z butami ja i moje dwie włoskie kumpele,a tu nagle słysze ojczystą mowę...ty,ale fajne dupy przyszły...patrzę a tam stoi parka chłpaków około trzydziestki,RODACY.zwykle reaguje na polska mowe bardzo przyjaznie zaraz zagaduje skąd itd.fajnie spotkac krajan.ale po usłyszeniu hasła DUPY odjęło mi checi na znajomosci.nagle słyszę...ale ta blondi ma fajne cycki,miałbym sie czym bawic...ta osobista uwaga w moim kierunku/koleżanki maja ciemne włosy/ rozwaliła mnie całkowicie i chyba szczeliłam karpia,bo sie panowie na mnie dziwnie popatrzyli,a wyższy stwierdził...ty,ona chyba coś zrozumiała,moze zna polski...:szok:na co ten drugi...może czeszka bo oni do nas podobnie gadają...no i wtedy nie wytrzymałam i tak sie zaczęłam brechac ze sie moje kumpele zbiegły o co chodzi? co te chłopaki sobie myśleli,jeden że jest Columb,drugi Marco Polo i nowe lądy odkrywają,i przed nimi zaden Polak tu nie dotarł??? wreszcie sie panowie kapneli że jestem ich krajanką,coś chcieli powiedzieć ale ja nie mogłam przestać sie śmiac i musiałam wyjśc ze sklepu...bo nie mogłam na tych inteligentów patrzeć.troche swiata już widziałam i uwazam ze my Polacy na tle innych narodów jesteśmy bardzo oczytani i mądrzy,ale cóż sa wyjątki od reguły,i na te wyjatki akurat trafiłam wczoraj w sklepie:confused:.mój M. tak sie śmiał jak mu opowiedziałam,a na koniec stwierdził ze mu zal chłpoaków,bo sama wiedza jak sie bawic cyckiem w życiu nie wystarczy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry