reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Aaa to takie buty:-)

Ja w ogóle za pieczenie się nie biorę, bo niezbyt mi to wychodzi...:sorry2:

Kurka drugi dzień @ a piersi jeszcze pobolewają:-( nawet nie pamiętam kiedy powinny przestać :baffled:

Lecę przyszykować kotlety na obiad...
 
roza wykres mam na enpr. ja się nie znam i nie wiem jak ustawić ciebie abys mogła podgladać. w sumię ja do ciebie też mam zablokowany dostęp. odblokuję zaraz dla wszystkich to moze wtedy mnie znjadziesz. zreszta w sygnaturce powinnam mieć wykres
 
Dziewczynki Mala mi prosiła żebym wam przekazała że po wizycie u lekarza jest nieciekawie :-( Tzn nasza kochana Marta miala pare zabiegów operacyjnych ( usuwanie torbiela ,pozamaciczna) i przez to jej organy sa mocno zniszczone :-( Podobno lekarz był w szoku jak je zobaczył. Do tego ma nadżerke, endometrioze :-(.No i stwierdził ze w tym cyklu nie było owu .Dostała skierowania na badania .

Martuś ja wierze kochana że wszystko będzie dobrze. Przebadają Cie dostaniesz leki i może nawet wcześniej niż my zobaczysz plusika na tescie:-):-):-)

Dziewczynki zróbmy wszystko żeby nam Marta nie uciekła. Kochana razem to przejdziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Piąteczko mówisz ze cala 777 sie liczy ;-);-);-).Czyli Ty,Roza i ja widzimy plusa na koncu cyklu he he
 
malami zostajesz i już , bo jak nie to wiesz jaką Ci tu szopkę urządzimy- trzymam&&&&&&&&&&&

losiczko diabelskiego planu ciąg dalszy:-)
 
losiczka, piąteczka, to znaczy, że ja w końcu urodzę (!!!) a wy wszystkie zobaczycie te 2 krechy:tak::-)

Marta, tulę kochana :-( Mam nadzieję, że po badaniach okaże się, że nie jest tak źle jak się wydaje. &&&
 
reklama
Witam dziewczynki:)Dopiero wrocilam z pracy i odrazu odpalilam kompka zeby was nadrobic:)))Witam nowa forumowiczke agnieszke:))Im nas wiecej tym lepiej:))))

pamela ale sie usmialam z tych napotkanych kolesi-hahah zabawa cyckami -hihihihi,to tylko nasi rodacy potrafia wymyslec..u nas tutaj jest ich masa i na miescie tylko slychac ku..a m.ć,az wsytd czasami sie przyznac ze jest sie Polakiem.

małami -wazne ze poszlas do lekarza.wiesz teraz co i jak,dostaniesz leki,porobisz badania i bedziesz juz wiedziala na czym stoisz,bedzie dobrze kochana-głowa do góry:);-)

karolina nie ma to jak u mamy:)))odpoczniesz sobie:))

Kurcze nie zalapalam sie na str 777:-(ach....wogole to juz sie wsciekam bo tempka u mnie glupieje i pewnie wszystko poleci na lep na szyje na sam wylot:angry::angry::angry::angry: Jutro wkoncu mam wolne,takze dzisiaj wlanczam na luz,pogadam sobie z mama i dzieciakami na skype,poogladam filmy,totalny luz no i posiedze dzisiaj z wami:)
 
Do góry