reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam kochane!

cały dzień was podczytuję ale jakos brak mi weny do pisania. co raz bardziej dokuczaja mi plecy. ja juz nie wiem co robić. odcinek lędzwiowy mnie boli. spać przez to ciężko. jakos muszę dać radę. poszukam może jakieś ćwiczenia. wpadne jutro. miłego wieczorku. dobranoc
 
reklama
Dziendoberek :-):-):-)

Aniu musiłabys zobaczyc z jaka ja ekipą weszłam na usg ( prywatnie) zeby pokazać im siostre :-):-):-) która jednak była bratem he he. Byłam z 3 synami ,z synowa a lekarz pokazywał wargi :-D:-D:-D

A jeżeli chodzi o wyjazd mojego m. To ja jestem oswojona. Daje sobie sama doskonale rade. Wiem że to nie sposób na zycie i wiem ze wiele rodzin rozpada sie po rozlace ale czasami taki wyjazd dobrze robi. Moj to tak teskni taki kochajacy jest przez tel że warto go wysłac czasami żeby przypomniało mu sie co to jest uczucie he he.Chodzi mi tylko o to że jak wyjechałby to juz nie bedzie bąbelka :-:)-:)-( a tego bym nie przeżyla. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakie warunki napewno co miesiąc by wracal ale pytanie czy akurat w dni płodne he he:-):-):-)

Miłego dnia dziewczynki :-):-):-) No to mamy sierpien :-)
 
dzień dobry dziewczynki

oj coś wczoraj wszystkie wcześnie lulu poszły

losiczko znam ten ból rozstania. mojego wiecznie nie było- a teraz jest i............... też go praktycznie nie ma......... no ale na noc wraca hi hi

laseczki- jeśli któraś ma ma na enpr inny nick niż tu , a chce mnie podglądać na enpr to proszę się zgłosić, bo zamykam dla wybranych- zbyt osobiście się zrobi;-);-);-)
 
Piąteczko nakapie mi do pudełeczka :-D zamroże :-D i bede sobie dozować he he . Potem przyjedzie znowu nakapie i sie zdziwi że ja w ciązy he he.

Pamela ma inny nick :-)
 
reklama
Do góry