reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

no i musiałam zerknąc bo mi MałaMi po głowie chodzi,odezwij się bo sie martwię!!!piąteczka ja już mam dostęp,a ja jak tylko kogoś poznam ale ajkiegoś cudzoziemca i się pochwalę że ja z Polski,to zaraz słysze...a ja znam parę słów po polsku,mam znajomych...i sie zaczyna cytowanie..ku...,ku...mać hu.. do dupy..itp.same kąski! mam nawet kolegę Niemca,który klnie tylko po polsku bo mówi że jak sie zezłosci to mu tylko ulgę przynosi jak se krzyknie porzadne ku...a mać! dobra wyłączam telefon bo kupe roboty a szefowa krąży jak sęp nad padliną. buziaki babeczki!!
 
reklama
pamela a jak włosi klną!!!!!!!!!!!!! masakra!!!!!!!!!!!! i jakie to głośne hi hi. Ja naukę hiszpańskiego chyba tez od tego zacznę- bo chleb to kupię po angielsku:-D
 
Dzięki dziewczynki za pamięć:happy2: Wczoraj utknęłam w kuchni na całe popołudnie, a wieczorem przyszli goście na ciacho urodzinowe i tak mi zeszło.
Wczoraj aplikowaliśmy oksytocynę ;-), ale jakoś nie skutkuje. Oczywiście dziś powtórka:-) Zaraz biorę się za mycie okien, może pomoże...

Poczytałam co pisałyście ale nic nie pamiętam. Wybaczcie:zawstydzona/y:
 
roszpunka????????????? a może któraś ma wieści?????????

dziama do raportu!!!!!!

mamusiom odpuszczam , bo zajęte..........
 
reklama
Roszpunko kurka :-) wpakowałas nam sie na szczęsliwa stronke he he:-D U Ciebie na dniach wyjdzie dzidzia a nam ma wejsc :-)

Agnieszka kk witaj i rozgosc sie ale wiedz na co sie szykujesz bo my tu co po niektóre pokręcone jesteśmy :-):-):-)

Martuś :-):-):-)

A ja wcinam sernik :-p ale w smaku taki jakby koło sera wogóle nie leżal :no:
 
Ostatnia edycja:
Do góry