reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Piąteczko to weż tasme i termometr :-D owiń węgorza i tempka zmierzona:-D przyjemne z pozytecznym od razu :-D

A wiecie co moj m wymyślił ??? ŻE sobie załatwia prace w Norwegi :baffled::baffled::baffled: już ja mu dam wyjazd .Chyba dopiero jak zobacze 2 krechy ale nie na owulacyjnym he he
 
reklama
Łosiczko :szok:no to ma rzeczywiście fajny pomysł :baffled:

ja bym się nie zgodziła nigdy na to żeby mąż był osobno ja wiem że pieniądze są potrzebne ale albo jedziemy razem albo razem zostajemy :)
 
Losiczko co to za pomysły???:szok: nie puszczaj he he:-)

Piąteczko ooo a myślałam że pomierzysz temperaturkę:-)

Ania śpiochu a jak mąż??? już powiedziałaś że córunia będzie??:-)
 
Roza tak wczoraj mu powiedziałam :) cieszy sie :tak: I w poniedziałek idziemy razem na usg prywatnie
 
To tym bardziej:-) heh przeżywa???
Ja swojego mężunia prawie siłą zaciągnełam na końcowe usg:tak: biedak myślał że nie wiadomo co i jak będą robić aby popatrzeć na córunię hahaha:-):sorry2:
 
reklama
Do góry