reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Oj Marta no to późna wizyta:baffled: nie zeżrą hi hi zajmiesz się czymś przyjemnym :-p

A ja "mondrusia" krost sobie naciskałam na twarzy!!!:wściekła/y: jak ja tego nie lubię, z niczego zrobić syfy:angry: trzeba mieć talent, okropnie teraz wyglądam... muszę jutro jakiś piling do twarzy kupić heh
 
Aga na takie krostki ,podraznienia i stany zapalne i jak sama sobie cos na wyciskasz najlepiej działa maseczka z białej glinki...ale tylko z białej ,ja tez mam czasami tak ze cos sie robi i kosmetyczka poleciła robic 1 w tygodniu i działa :)))
 
Roszpunka i Joanna dla Was również 100 lat i spełnienia marzeń

k97.jpg


Roza to Ci córka się usamodzielnia szybciutko:) Niech tata za ostry dla niej nie jest,jeszcze nie jeden numer wam wywinie.

Małami powodzenia na wizycie:tak::tak::tak:

Pawełek cud,miód i malina :-D:-D:-D i jaka czuprynka cudna:-D:-D:-D
 
hejka dziewczyny ja dopiero teraz bo ja po pracy od razu utuliłam łóżeczko;-)
widzę że krówka przebiła wszystko i macie rację jak ją zobaczyłam to od razu się zakochałam ale były jeszcze inne zwierzątka typu żabka czy tygrysek i jeszcze coś ale nie pamiętam cała serio ZOO :) kupione w H&M

i zapomniałam całą resztę bu ale to dlatego że czytam was na bieżąco ale nie mogę wam w pracy odpisać a poza tym dzisiaj jakas nadprodukcja była :)


100 lat wszystkim naszym solenizantkom
 
reklama
losiczko niestety na mierzenie tempki nie mam szans. Raz , że wstaję raz o 5 raz o 9 , to jeszcze mnie węgorz lubi zaatakować z rana- tak więc bez sensu
 
Do góry