reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Jestem jestem.......właśnie przestałam skakać na piłeczce.... moze to coś da????????????:sorry::sorry::sorry::crazy::crazy::crazy::eek::eek::eek::eek: ale męza jeszcze wykorzystam tak na wszelki wypadek .... bo wkurza mnie juz to twardnienie brzucha- boli to jak nie wiem......:-:)crazy:
 
reklama
Korzystaj z mężusia póki możesz , bo póżniej chwilowy odwyk :-D
ja pamiętam przed samym porodem meble w kuchni przestawiałam :-D tak do 24:00, a 15 minut pózniej mężuś na porodówke ze mną śmigał i 2:15 było po wszystkim..:-D
 
hej werka:)))

urlop super:-) wypoczęłam, mieszkanie ogarnęłam porządnie... teraz do końca wakacji tylko się byczyć mogę a najbardziej mnie cieszy, że mam jeszcze 14 dni urlopu:tak: .... szkoda, że zawsze ciężko go wziąć bo zawsze robota jest ale z drugiej strony fajnie tak poleniuchować:tak::tak:

mam pytanie dziewczyny, co można kupić na prezent na chrzciny... dla dziewczynki??

my kupujemy jak zwykle srebrną grzechotkę: 014.jpg można na niej wygrawerować imię, datę urodzin i godzinę... ale teściowa nie wie za bardzo co kupić i nie ma pomysłu. Macie jakiś fajny??


ilonka może skakanie pomoże:))
 
Joanna my mieliśmy dziś salon przemeblować i wstawić juz łózeczko aby sobie czekało ale jakoś nie było kiedy.....a szkoda hehe......... moze ta piłka coś zadziała bo od wczoraj coś sie dzieje ale nie moze sie rozkręcić a bym wolała juz miec to za sobą niz sie tak męczyć ...........
Bardzo szybciutko urodziłaś......:szok: tak to mozna rodzić prawda ? hehe :-) :-D:-D:-D:-D

Rozia nawet nie wiesz jak ja marzę o takim prezencie.......... ahhhhhhh............moze sie uda to \Roszpunce ;-)
 
jane może jakąś bransoletkę albo łańcuszek z medalikiem i wygrawerować datę chrztu na nim

ilonko byłaby niezła akcja :-D Oczywiście życzę Ci takiego prezentu :-)
 
ilona urodzinki jutro jak dobrze kojarze ,:-D, więc może się uda:-D


-jane - moja córcia dostała od chrzestnej srebrny smoczek z grawerami super pamiątka, zwłaszcza ze wypad jej ostatnio pierwszy ząbek , i włożyła do smoczka na pamiątka..
 
Ostatnia edycja:
JANE Jak dla mnie piękny prezent, i zawsze fajnie wrocic do takiego dnia wspomnieniami patrząc na taką grzechotkę!! tym bardziej jak mozna wygrawerować imię itp ..
Kochane ja lecę jutro do pracy.. dobranoc evrybady :*:-D
Ilonka24 a może firanki pozawieszaj :p, w sumie nie znam się na tym..hmm.. trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :)))))))))))
 
reklama
hej! jestem jeszcze ale zaraz uciekam do łóżka. dziewczyny ciężąrówki co polecacie na ból pleców? od wczoraj nie daja mi spokoju. wiem ze mam skrzywienie kręgosłupa i wiem że w ciąży może dokuczać ale co na to poradzicie? jakieś ćwiczenia? jeszcze 2 miesiące przede mną więc musze się jakoś ratować

jane
ja jak byłam chrzestną to kupowałam złoty medalik. i matę edukacyjną. (druga chrzestna to samo bo tak się umówiliśmy) nasze bliźniaki długo z tego korzystały a teraz dostałam w spadku dla swojego dziecka. no i mam aż 2. dostali też krzesełka do karmienie. tez fajny prezent i długo korzystali
a ile dziecko na miesięcy?

ilonka no trzymam kciuki aby ta piłka pomogła i prezent na urodzinki wyskoczył jutro. jakby się cos działo to pisz smska
 
Do góry