reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

no to dobrze że masz dobrego lekarza..to najważniejsze..napewno się uda..
My jesteśmy piękne i młode !!!!!! ( zwłaszcza MŁODE :-D ) i zawsze będziemy..:-D
 
reklama
sorki dziewczynki,że zniknęłąm, ale herosów sobie włączyłam :-D:-D:-D Jest jedna plansza, której od dłuższego czasu nie mogę przejść i dostaję czegoś :-)
Dziewczynki 3 miesiące to nie tak długo... Tutaj mamy weteranki, które długo walczą już... Ja sama walczyłam od zeszłego lipca, ale udało się w kwietniowym cyklu, ale dopiero jak przestałam się skupiać na robieniu dzidziusia :-) Także ( jak to nasza Katy mówi) cyc do przodu i robimy dzidzię :-D:-D:-D

Violuś dzięki... Może jakoś miną te dwa tyg... Jutro jedziemy do mojej mamy, a tam siostra z siostrzeńcem i jego przyjacielem są, także już parę dni zleci :-D:-D:-D Później urodzinki mojego m i tak powoli dobijemy do połowy sierpnia :-D A jak tam Antoś ??
 
ROZIA
moja kolezanka starała sie 3 lata z Mezem.. i nic.. i nic..
ktoregoś upojnego dnia/nocy chyba nie myśleli o tym i poczęło sie dziecię ..:-D
 
u Sylwi wszystko OK ...... pisałam z nią na Fb.... eska tez czasem napisze do mnie......... po prostu ma net w telefonie i nie moze załączyć BB.........ale ogólnie wszystko OK....... :-)
 
mam znajomą która 4 lata starała się o dzidzie...urodziła... a jak juz nie mysleli o tym to niedawno urodziła synka który jest czwartym dzieckiem i podobno ostatnim :-D więc można:-)
 
ilonka a włąśnie miałam pisać, że się nie pojawiasz i ciekawę co tam u Ciebie :-):-):-) Ściągnęłam Cię myślami :-) To dobrze,że u niej ok wszytsko :-)
 
reklama
Do góry