reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ja rocznik 86 :D
ale wiesz zawsze może być bąbelek płodowy :D:) musi byc dobrze. wiesz zeby to łatwo było.. no w sumie niektorym to tylko pyk i już.. a niektorym pod górkę, ale UDA NAM SIĘ! :cool:
 
reklama
Witam kochane

Rozia
pewnie 2 tyg będą się dłużyły,ale wiadomości na pewno będą dobre trzymam kciuki za dzidzię&&&&&&&&&&&&7

Roza
teraz tylko dobry lekarz i intensywne staranka , moja sąsiadka 3 miesiące leczyła się hormonalnie i zaszła a wcześniej starali się 3 lata

Aniu gratuluję wizyty i córeczki :tak::-):tak: ciuszki przepiękne ale moja rada jeszcze nie szalej z różem hehe u mnie do 25 tyg była dziewczynka;-);-)
A jak rodziłam jedna dziewczyna urodziła chłopca a całą ciążę mówili że będzie dziewczynka i to 2 lekarzy:szok::szok::szok: jak urodziła to jej mąż był w takim szoku,że powiedział,że on tego dziecka do domu nie bierze:no:Pokój mieli zrobiony podobnie jak zagubiona zrobiła Nadince a la księżniczka.Wszystko na różowo, szok:)
A tak w ogóle to co u Zagubionej? dawno się nie odzywała.

Werka
lekarze tez się mylą, ja bym spokojnie poczekał na rozwój wydarzeń. Miałaś cykle regularne do tej pory?

Ilonka Roszpunaka życzę rychłego porodu no i szybkiego,bezbolesnego:)

Dziama piękne cuda tworzysz te buciki autka mnie urzekły :-D:-D:-D ile by kosztowały u Ciebie takie cudeńka??

Mnie teraz pewnie będzie mniej bo w między czasie śledzę zmagania sportowców.Właśnie dziś oglądałam jak faceci się gimnastykowali i tak się zastanawiam.... Jak są te programy typu "mam talent" to tylu akrobatów tam itp a na olimpiadę nie mają kogo wystawiać echhhh. Tak samo pływacy po co w szkołach baseny jak nie ma pieniędzy na trenowanie młodzieży.
 
Joanna35 pytaj :)))) ja odpowiem jak najbardziej, tak staram sie o pierwszą dzidziuchnę.. dziewczyny tutaj tak wspierają ze i Mąż ze nie trzeba płakać tylko podnieśc glowkę do gory i starać się dalej .. :*
ViolaPop tak mialam mniej wiecej regularne co 27-28dni.. no zobaczymy co będzie dalej. mam nadzieje ze nic sie nie stanie poważnego czy coś.. na usg mówi ze to krwawienie miesiaczkowe.. jajniki ok, macica tez wszystko pięknie ładnie.. nie odmawialam wizyty z 7.08 wiec jakby coś sie działo to pojdę.. zrobilam tez test i wyszła jedna kreska a wczesniej II wiec coś sie tam sie wydarzylo.. nie powtarzałam bety.. to wygląda tez jak okres co teraz mam chociaz nie taki jaki co miesiac, bardziej skąpe..
nastepnym razem to chyba pojdę na usg 3D :szok:
 
Violuś bo tak to jest u Nas.. dużo cennych talentów się marnuję..zobacz ile ludzi zdolniaków bo takim programie wcale sie nie lansuje dalej i nic.. tylko cicho gdzieś w swoim otoczeniu chce spełnić swoje marzenia, trzeba niestety mieć plecy i $$ :crazy:
 
werka usg 3d i 4d to mogą zrobić dopiero od któregoś tygodnia najczęściej dopiero na połówkowym czyli koło 20 tygodnia.

joanna jeszcze raz powiesz że jesteś stara to Ci do nakopie.... wiesz gdzie...? hihi:-D:-D
 
chyba nie mam szczescia do lekarzy gienków;] ale powiem Ci szczerze ze ten co mój to bardzo dobry naprawdę, polecany przez kolezanki i dla sis ciaze prowadził, mojej kolezanki tesciowa chodzi, i wogole.. na fundusz kolejki ale jak coś nie tak to wchodzisz bez zadnego ALE! ja dzisiaj zadzwonilam o 8ej to kazał mi sie zjawić za 5 min..mam nadzieje ze sie na nim nie zawiodę.
Dziewczyny my wszystkie jestesmy mlode i piękne!!!!! nie ma takich innych niz my :-)
 
reklama
hej w końcu dotarłam:))

truskafka ja też pierwszy dzień po urlopie ale powiem Ci, że nie było źle... no może dlatego, że w połowie dnia system padł i nic nie mogłam robić;-) no nic jutro będę musiała nadrobić:-(

nie martw się tym plamieniem ale masz rację lepiej dać na wstrzymanie na razie.

ania gratuluję Lily i super ciuszki... ja też mam misia z ogonkiem i uszami:-)

viola ja też oglądam olimpiadę ale tylko wieczorami niestety,

roza dobrze, że wiesz jaki jest problem i że coś z tym można zrobić... uwierz mi nie ma nic gorszego niż wiedza ale niemoc, żeby cokolwiek zmienić...

rozia ciesze się, że badanie przebiegło dobrze i masz już to za sobą, a teraz trzymam kciuki za wyniki:tak:

ilonka
, roszpunka a może dziś się zacznie???

nie pamiętam więcej

małami, katy;-);-) co tam???

dawno sylwi nie było chyba... coś przegapiłam na urlopie?? Co tam u niej?
 
Do góry