reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
a ja se wlaczylam radio rmf lata 90te;d super nuty, teraz idzie jakas zamulająca.. nie padne na klawiaturę :D bede twarda a nie mietka :p :cool:
 
no prosze jakie kawałki...:-D
ale cos mi sie wydaje ze w tym miesiacu tez nic z tego , bo od południa juz mnie brzuch boli wiec pewno @ dotrze..:wściekła/y:
 
Joasia takie niektore kawałki to jak młoda i piekna bylam to sluchalam, a niektore to takie ktorych sie nie zapomina bryan adams ach romantico ;D
trzymam kciuki, a moze to jednak fasolka kielkuje :D :D
 
reklama
werka- no to też moje lata :-D ,
z tą fasolką to sie okaże,ale coś wątpie...ja co miesiąc mam objawy ciążowe :-) ,a póżniej @ przypełza:wściekła/y: i znowu rozczarowanie..
 
Do góry