reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

ilonka - a może jeszcze się samo zdecyduje... pamiętasz ja tez sie obawiałam, ze drugi poród będzie wywoływany, ale udało się (6 dni po terminie), że Kuba sam sie zdecydował,

Piąteczka, Losiczka - ja również na morzu czerwonym (pierwszy raz po) i tonę!!!!! a tak było fajnie bez przez te 9 m-cy!!! czego i Wam życzę,

Jane - oj jak ja bym sie tak na urlopik gdzieś wybrała,
 
reklama
DZIEŃ DOBRY :-)

DZIEWCZYNKI BŁAGAM POMÓDLCIE SIE ABY MI BÓLE NIE PRZESZŁY...............BO BOLI BRZUCH STRASZNIE ............I NIE WIEM CZY SIE NIE ZACZYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok: :szok::szok::szok::szok::szok::szok: JA SIEDZE I BŁAGAM JUZ PAWEŁKA ABY TO BYŁO TOOOOOOOOOO.................. POCHLASTAM SIE JESLI MI WSZYSTKO MINIE I NIE URODZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-:)-:)-:)baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: :-:)-:)-:)-(
OBY TO NIE BYŁY BÓLE STRASZAKI, NO ALE TAKICH TO JESZCZE NIE MIAŁAM.........:baffled::baffled::baffled:

JA CHCE JUZ URODZIĆ.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej
Ilonka jeszcze nikt mnie nie prosił o modlitwę by bóle nie przeszły:-p Musisz być strasznie zdesperowana.
Oby bóle nie były straszne a Pawełek juz dzisiaj pojawił się po tej stronie.:tak:

Miłego dnia
 
dzień dobry dziewczynki

dziama przecudne te Twoje robótki

katy zdrówka dla taty

ILONA!!!!!!!!!! co za wieści z rana- trzymam mocno&&&&&&&&&co by łatwo poszło



a mnie tak zalało, że zaraz utonę- oj dawno tak nie było
 
Piąteczko bardzo mi przykro.A Ty nie chcesz odpuścić? Może warto przestać mierzyć temp. robić testy owu....Nie myśleć o tym? Ja przestałam.Temp. nie mierzyłam nigdy.testy robiłam ale ponieważ i tak nic z tego nie wychodziło przestałąm je robic. Przetsłam brać jakiekolwiek leki nawet kwas foliowy.odpuściłam. I od razu w pierwszym cyklu zaskoczyłam.
Życzę Ci tego z całego serducha.:tak:
 
gosiulek ja postanowiłam się, powspomagać do końca roku- a później niech się dzieje wola nieba- bo nie mam już siły. Mam jeszcze trzy lata, żeby zaskoczyć, bo później już koniec staranek
 
reklama
Dzień dobry

Ilonko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kochana trzymam z całej siły żeby bóle nie przeszły i Pawełek już dzisiaj znalazł się w twoich ramionach

Piateczko jak się dzisiaj czujesz??
Łosiczko a u ciebie lepiej już??
Gosia jak przebiega początek ciąży??
Katy mam nadzieje że z tata lepiej :tak:

całej reszcie też życzę spokojnej niedzieli
 
Do góry