reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

No jestem moje sloneczka :-)


A tak na poczatek , bo zauwazylam ze nie ma Jane:-( .....hop....hop....hop.....

Karolciu bardzo sie ciesze jak czytam takie twoje optymistyczne pioro:tak:, dom to naprawde najwieksza przygoda zycia
Losiczka, Piateczko kochane tule i glowki do gory;-)....bąbelki gdzies tam na nas czekaja :-)
Werka dziekuje bardzo a ty sie nie stresuj tylko poszukaj sobie jakiegos zajecia zeby ci sie czas do wizyty nie dluzyl ;-)
Asia ja tez tak mialam ale w Pl lekarz przepisal mi Brufen i teraz to ja moge sie @owac :tak:
Dziama slonko wczoraj sie nie meldowalam bo jakos taki smutasny dzien mnie dopadl, ale ty cuda tworzysz:szok::tak:
Rozia &&&&&&&&& za wyniki no i zeby czas szybko lecial;-)
Martus no w koncu bo juz dupska by braklo na to lanie dla ciebie za tak dluga nie obecnosc:tak::tak::tak:
Co do droznosci to ja tez mialam i wcale tak nie bolalo i lekarz slowem nie wspomnial ze mam miesciac jezor za soba ciagnac:szok:
Truskaffka ale masz niezlego Masreraka w domu:-D
Ania jeszcze tylko kilka dni i znow bedziesz malucha podgladac:tak: a idziesz moze na 3d???
Roza a moze nie przyjdzie @;-)




Ja dzisiaj nie mialam jak sie tu pokazac bo i moj dyzur na chacie byl i na zakupach bylam bo idziemy na urodziny do kolegi a ze kawaler wiec zakupilysmy dla niego ( z jego siostra) gatki Borata:szok::-D:-D:szok::-D i dostanie voucher z kasa na dowolna rzecz :tak:




Co do Tatulka mojego to dochodza podobno kolejne spodziewane objawy, dzisiaj juz zaczal majaczyc jak po morfinie .....lekarz twierdzi ze to normalne tylko tak sie zastanawiam czy to prawda czy tylko tak mowi....kazda kolejna rzecz jest normalnym objawem tej choroby :-(

Juz sie nie oge doczekac kiedy tam pojade!!!!!!! a tu jeszcze 13 dni :zawstydzona/y:



Przepraszam jesli kogos pominelam, jak mnie o cos pytacie i nie odpowiadam to wolac za mna prosze......skleroza nie boli:sorry2:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Roza kochanie napisałam ci numery :) 14 dla chłopca i 26 dla dziewczynki :))))

ale liczę na ten 26 :-p
 
witam weekendowo!

upał taki że ledwie żyję. oczy mi się zamykają. nie wiem co się dzieje. przepraszam was ale nie jestem w stanie z wami posiedzieć dzisiaj. jutro jadę do teściów na tydzień. a tam czeka mnie leniuchowanie i nic nierobienie więc będzie mnie więcej. buziaki
 
Aniu super ten wózeczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolorki tez wybrałaś fajne ...... mnie sie tez podoba nr 6 i 15 :tak: Ja uwielbiam te spacerówki w kształcie V !!!!!!!!!!!!!!! No i fajnie bo fotelik mozna przymocować do stelaza......tez wygoda :) ;-) :-) Kosz tez nie mały -LUX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katy ja tak jak i Ania modlę sie za Twojego tate..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozia ojjjjjjj biedna........dobrze ze juz jest lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnes no to tydzień czasu bedą Ci usługiwać teście pewnie a TY bedziesz leżec do góry brzuszkiem ..............fajnie ;-) :tak::-)
Piąteczko jak nie urok to sraczka co nie???????? :confused::-( My juz zaraz ustepujemy miejsca takze mam nadzieje ze ten cykl bedzie WASZ !!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dziama nooooo dokładnie, te upały tak mogą wpłynąć na @.....moja znajoma miała 8 dni teraz......... no a u Ciebie dochodzi takze zmęczenie ....... takze efekt masz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jezuuuuuuu.................... jaki cudny komplecik............ BAJKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile Ci schodzi aby zrobić takie cudo ?????????? Normalnie sie zakochałam ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MY teraz wróciliśmy od dziadków......prawie cały dzień na dworku w cieniu sie wyleniłam.........Jaś jak spuszczony z łańcucha.......ja wyskoczył z auta na trawkę to siadł dopiero jak wracaliśmy,,,,nawet obiad w biegu jadł........... szkoda mi go w tym bloku ..... no ale cóż........wybawi sie i ledwo co żyję takze zaraz pod prysznic i bede miec dziecko z głowy dziś szybciej niz zawsze ..... :tak: :-) \
No a P jeszcze pracuje,.................:-:)-:)-:)-:)-( ON mi sie wykonczy ,,,,,,,,,a tu jeszcze musi "pedałować " z Łodzi tyle czasu.........martwię sie o niego.......... :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( zmęczony, aby tylko szczęsliwie dojechał ................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kupiłam Pawełkowi taki komplecik :-D:-):-D strasznie mi sie spodobał.......!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/super-komplet-3-sztuki-hm-i2524360623.html :-D
 
Ostatnia edycja:
Ilonko ten wózek jest z polski :) i w PL kosztuje na Allegro 999 zł tylko u nas wystawił go gościu za 1.5 tys :wściekła/y::no: Tylko ze na PL stronie nie są dostępne te kolory :wściekła/y:

A komplecik śliczny
 
Ostatnia edycja:
o to faktycznie gondolka spora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i dobrze.....bo przewaznie wszystkie sa małe i wąskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o matko jaka różnica..............:szok::confused:
 
katy jestem:)
czytam co jakiś czas ale weny totalnie brak....
poza tym korzystam z ostatnich dni urlopu:tak: poopalałam się troszkę dziś, zakończyłam porządki w domu. Przy okazji znalazłam jeszcze trochę orzechów i przed chwilą skończyłam je łupać. Teraz oglądam sobie relacje z Londynu:))

trzymam kciuki za tatę!!!!

roza fajnie, że już jesteś... widzę, że się coś u Ciebie ruszyło na wykresie, zawsze to jakiś kroczek do przodu:tak:

losiczka :-( ale trzeba dalej próbować:tak:

karolina widzę, że cały czas w ruchu. I dziwnie tak czytać Ciebie w sobotę wieczorkiem;-)

sorry ale więcej nie pamiętam

aha ania fajny wózek:tak:
 
reklama
Karolinko nie załamuj mnie ............marzy mi sie juz ta porodówka ......... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::confused:
Jane to można powiedzieć ze wykorzystałaś calutki urlop w 100% .......:tak:;-):-) ale teraz pewnie sie nie chce wracać do pracy co ?????????? :confused::confused:


ehhh ale cisza........ ja spac nie mogę........m dopiero jutro wróci bo dziś do 21 zapierdzielał ( 15 godzin na tym skwarze ) i biedny nie ma siły juz jechać - w cale mu sie nie dziwie.........!!!!!! :-:)-:)-( NO ale zostaje do środy takze nacieszę sie chwilkę nim .......no i Jaś :-) a moze uda mi sie juz urodzić w tym czasie........:-D oh jaka ja naiwna ........:sorry2: drugie dziecie tez bedzie siłą wyciągane na to wychodzi........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry