reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Rozia dziekuje ja czuje sie wspaniale zaczynam miec stresa bo w poniedziałek Usg mam a nie powinnam bo przecież wszystko jest w porządku bo tetno badam codziennie i do tego teraz już czuje maluszka jak kopie ale wiesz jak to jest :) strach pozostanie z nami na na zawsze
Gdyby nie rosnący brzuch nie wiedzialabym ze jestem w ciazy żadnych objawów od początku praktycznie :)
A ty jak sie czujesz ?
 
reklama
Witam :-), z partnerem o dzidzię staramy się od ponad roku, ale jak na razie nic z tego nie wychodzi. Ostatnią @ miałam 15.07, cykle mam 26-dniowe, i owulacja przypadała na wczoraj, lub będzie dziś, bo to zawsze może się obsunąć :p Z partnerem kochałam się 24.07,26.07 i 28.07(rano). Jaka jest szansa, że tym razem będę w ciąży? :-( Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
Aniu ja pomijając migrenę też już się czuje ok, bo już nie mam mdłości i nie pochłaniam wszystkiego co chwilę :-) Ja mam wizytę dopiero 7.08, ale to na nfz,więc nie wiem czy będę mieć usg.. Ale w pon mam tą amniopunkcję, a to pod usg jest, więc może zobaczę dzidzię :-)

piateczko na ja przy takich wahaniach pogody i na dodatek niskie ciśnienie dziś jest, to nawet zdziwiona nie jestem... Ale wzięłam apap, może przejdzie jakoś, bo mamy dziś przejechać się do ikea,żeby popatrzeć na meble jakieś :-)

lalus szansę masz 50/50 :-) Możesz trafić idealnie w owulkę, ale jeśli Twoja psychika się zablokuję, to nic z tego... Musisz czekać cierpliwie, ewentualnie poprawiać jeszcze kolejnymi boboseksami i trzymamy kciuki za II kreski za ok. 2 tyg. :-)
 
Rozia kochanie trzymam kciuki za was :) wierze ze z dzidzia wszystko jest w porzadeczku :) z tego co ja czytałam to norma NT jest do 3 :) głowa do góry będzie dobrze !!!!!!!!!!!!! Ale my już tak mamy ze sie martwimy nie potrzebnie a ja to już panikara nr 1
 
rozia mam nadzieję ,że Ci przejdzie bidoku

ania fajnie, że się dobrze czujesz- trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby tak do końca było

laluś jak pisała rozia- 50 n 50- jedno co pewne to musisz sie uzbroić w cierpliwość ( I KTO TO MÓWI!!!!!!!)
 
rozia zerknęłam teraz w usg moich maluchów- mała miała nt 4,7 a mały 1,5- obydwoje okazy zdrowia. Starszych nie mam niestety bo wtedy się nie robiło jeszcze genetycznego
 
Machnęłam dziś w pracy 2xetui na tel Zdjęcie0087.jpgZdjęcie0088.jpg
a tu komplecik na specjalne zamówienie którym obiecałam się pochwalić jak skończę Zdjęcie0078.jpgZdjęcie0079.jpgZdjęcie0082.jpg
 
Dziama no zobaczymy:tak:, ale ja i tak wiem:-p.Nieźle @ ci sie przedłuża:baffled:. Piękne rzeczy!!!

Rozia kciuki za wizytę i aby czas do wyników się nie dłużył:-)

Piąteczko oj kusisz:-), w poniedziałek kupię test jeśli nic się nie zmieni:tak:

Aż sama zobaczę ile maja miała NT z ciekawości:-)
Ten upał wykańcza nas dziś:no:
 
reklama
Aniu tak mi się wydaje, że mam owu. Dziś mnie kłuje podbrzusze i po prawej stronie a zawsze mnie coś tam boli jak mam mieć owu... No i owu jest tak gdzieś 2 tygodnie przed następną @. Za 2 tyg. dam znać jaki wynik testu... :-)
 
Do góry