reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Ilonka co za wieści z rana!!!! no kochana trzymam kciuki:-D

Ania no wózeczki fajne:-), mnie się jakoś podoba ta mieszanka z turkusem he he,ale wybrałabym chyba też stonowane kolorki

Jane no coś ruszyło,aż zaskoczona jestem, bonie spodziewałam się tego:tak:

Piąteczko ojj nie dość że taki upał,to jeszcze zalewa:-(. Dlaczego dajesz sobie jeszcze trzy lata??? Chyba nie chodzi o wiek?
 
reklama
Dziendoberek :-)

Ilonko oj bedzie dzisiaj Pawelek przy cycu :-D Kciuki zeby mało bolalo i szybko poszlo;-)

Wczoraj caly dzien doslownie 7 godz bylam z chlopakami na basenie. Chlopaki kapaly sie w koszulkach a ja :sorry2: siedzac caly czas w wodzie tylem do slonca tak zjaralam plecy że dzisiaj placze:-(.

Wczoraj upal a dzisiaj caly czas pada. I dobrze bo ja w domu mam 30st :baffled: a do tego wiatrak cały dzien i noc chodzi.

Jezeli chodzi o mnie to poraz pierwszy mam mała dolinke i mam nadzieję ze mi szybko przejdzie. Na tę chwile to nawet nie wiem czy jest sens dalej sie starac:baffled:

Piąteczko :-)

Milego dnia dziewczynki
 
oj dziewczynki istne morze po prostu, słaba jestem jak nie wiem. A do tego wieczorkiem na te smutki zapodaliśmy sobie winko musujące. Kładłam się w porządku, a obudziłam pod wpływem:baffled:

roza właściwie to trzy i pół. Do 50 urodzin mojego m hi hi. Bo później to już na wnuki będziemy czekać
 
Losiczko kochanie, mam nadzieje że dolinka szybko przejdzie.... jest sens się starać aby mieć kruszynkę, albo po prostu się kochać z mężem:-) a co będzie to będzie....chociaż wiem że nastawiamy się na jedno:tak:

Na plecki kefir albo zsiadłe mleko chlapnij:-p:-)

Piąteczko hi hi wiek nie ma znaczenia, na wywiadówki pójdziesz ty;-)a z wnukami to jeszcze....jeszcze :-), a z winka to może zrezygnuj bo....się utopisz nie daj boże :-p
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Ilonko no to trzymamy kciuki,żeby Pawełek się dziś pojawił na świecie :-):-):-) A kto wie, może jednak Julka się zjawi :-D:-D:-D

Losiczko teraz tak mówisz, bo masz dolinke, ale ja wierzę,że za parę dni znów wejdziesz ochoczo w fazę starankową :-):-):-) W końcu musi być ta córeczka :-D:-D:-D A tymczasem tulę Cię mocno :*:*:* A z tym kefirem to uważaj,żeby nie zaschło Ci to na plecach, bo później ciężko zmyć i boli... Mojemu m tak położyłam i później wył pod prysznicem jak próbowałam mu to zmyć....

Piateczko dołączam sie do pytania, dlaczego tylko 3 lata sobie dajesz??

edith. Doczytałam dlaczego :-)

Ja wczoraj wymiękłam... Ta głowa mi nie przeszła do wieczora... Dziś ja jeszcze czuje trochę, ale mam nadzieję,że jednak minie, bo kolejnego dnia nie zniosę ...

Miłej niedzieli Dziewczynki:-)
 
Ostatnia edycja:
Maż mnie balsamem smaruje niebieskim nivea naprawde ulga ale cyckonosza nie moge nosic:baffled: i jak chodze deptam sobie po cyckach :-D

Dziewczynki dzieki za wsparcie . :-)

Piąteczko cos nie tak z twoim suwaczkiem :baffled: 17 dni do plodnych ??? Przeciez cykl masz krótszy ???
 
reklama
Dziewczynki skurcze co godzinę .................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby tylko sie rozkręciło.........chodzę i chodze po domu ciągle.......zeby nie siedzieć ................a mój m nawet z Łodzi jeszcze nie wyjechał.......:baffled:
 
Do góry