reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
losiczko bo wpisałam średnią długość moich cudownych cykli- czyli 30

ilonka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&oj będzie będzie!!!!!!!!!!!!!

a kysz bóle głowy, pleców i czego tam jeszcze- ilonki nie dotyczy
 
:-D:-D:-Dpiąteczko masz rację Ilonki to nie dotyczy :-D:-D:-D

Rozia kurcze szkoda że nie możesz w pełni cieszyc sie swoim stanem przez te bóle:wściekła/y:

Piateczko a masz kajak?? co bys nam nie utonęła :-p

Łosiczko zobaczysz @ minie i ochota powróci nie martw się jeszcze wszystkie tu będziemy się cieszyć maleństwami i wymieniać radami na temat opieki nad nimi :)
 
Ilonka o kurka,sama jeszcze jesteś???? no no coś czuję że po kościach się nie rozejdzie:tak::-)

Rozia dobre:-D może uda się wykiwać wstręciucha ha ha

Losiczko chyba dobrze liczy suwak... a mąż niech smaruje, smaruje
 
Piąteczko - u wszystkich te @ jakieś dziwaczne ;/
Losiczko - ech nie wiem co powiedzieć żeby ulżyć dolinkom tuuuuuuuulę mocno:*
a mioże za bardzo się spinacie i psycha Cie blokuje? może chociaż na jeden cykl odstaw termometr testy i postaw na spontan- wiem wiem łatwo sie mówi..................... a jak z wcześniejszymi ciążami miałaś? planowane czy spontaniczne poczęcia?
Róża - sikasz jutro???? podoba mi sie ten Twój brak @
Rozia- biedna jesteś z tymi Twoimi migrenami współczuje.
Ilona -no to melduj od razu bo umrzemy z ciekawości i bądź dzielna kochana &&&&&&&&&&&&&&

u mnie w nocy była meeeega burza i dziś od razu powietrze inne da sie żyć i jest czym oddychać więc jakby co zapraszam na kawkę z waszych upalnych mieszkanek :)
Postanowiłam dziś że idę na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę chyba muszę jakieś butki zakupić ;/ haruje jak wół a w srodę jak wpadnę na zakupy to czuje że kasy ubędzie :)
 
Dziama to wstawiaj wodę:-):-) ja leżę plackiem z tego upału buuu:tak:. Nie sikam bo bez sensu według mnie, testu też nie mam:tak: czekam na okres....

Pielgrzymka mówisz....no koniecznie dobre buty:-)
 
witam:)

ilonka trzymam kciuki &&&&&&&&&

losiczka współczuję...choć ja to się opalać uwielbiam:tak: tzn nie tyle uwielbiam się opalać co być opaloną;-) ale w tym roku jeszcze się nie spaliłam do czerwoności.

rozia podobno na ból głowy trzeba dużo wody pić.

u nas dziś znowu ponad 30 stopni ale słońce za takimi dziwnymi chmurami:-( nie wiem czy się poopalam:-(

roza ja dalej trzymam kciuki!!!!!
 
reklama
Aniu na razie jest ok.Bardzo bym chciała żeby się nie pogorszyło.

Dziama na pielgrzymkę są najlepsze bardzo wygodne sandały i dobre skarpety...Oczywiście na zmianę też musisz mieć. Tylko mówisz że dopiero musisz kupić? Powinnaś je mieć dobrze rozchodzone jeśli chodzi o adidasy..Zwróc uwagę na podeszwę żeby nie była cienka...bo będziesz czuła każdy kamyk a wtedy blisko do odcisków.Pamiętaj tez o nas....
 
Ostatnia edycja:
Do góry